5 Vymir представили нову пісню “Чужі”

LIFESTYLE / Культура
Фото: Крис Кулаковская
Cosmo

Київська рок-група 5 Vymir презентує новий сингл “Чужі”. Це - перша пісня квартету з моменту виходу альбому “Нові Імена” у 2017 році.

Робота над піснею проходила разом з Сергієм Заболотним у столичній студії Lipky Zvukozapys, а над мастерингом працював Джон Девіс у лондонській студії Metropolis. Джон Девіс відомий своїми роботами з U2, Девідом Боуї, Ланою Дель Рей, Blur, Foals, Royal Blood та багатьма іншими.

“Ми написали цей трек вчотирьох. Якісь шматочки грали ще під час сесій “Нових Імен”, але найкраще, що ми могли зробити - це не записати цю пісню тоді. “Чужі” - відхід від нашого звичного стилю, тут набагато більше від музики 80-х і від фанку. Не дарма вперше у наших записах звучить перкусія. Це пісня про Україну сьогодення, про людей, які не живуть, а імітують життя, які намагаються виглядати замість того, щоб бути”.

“Після домашнього запису “Нових Імен” нам хотілось зробити все максимально інакше. Зараз ми дуже довго працювали над звуком нових треків і якщо рік тому записали альбом за добу, то тепер тільки одна пісня зайняла місяць”, - зізнаються учасники гурту.

Вперше нова концертна програма буде зіграна 11 травня у столичному клубі MonteRay. 

Нагадаємо, що квітні 2017 року 5 Vymir представили свій другий студійний альбом «Нові Імена». Альбом отримав схвальні відгуки від журналістів, однойменний сингл разом з кліпом потрапив у ротацію на провідні радіостанції і телеканали, а група відіграла більше 20 концертів в рамках туру «Нові Імена», у тому числі й на найбільших фестивалях України. У жовтні 2017 року вийшов кліп на другий сингл з альбому, пісню «Ламай». Режисером відеороботи став Андрій Бояр.

Головний герой кліпу складений з відео, які підготували самі музиканти – використані кадри з домашнього архіву, а також з улюблених фільмів і відеокліпів. У рамках промо-кампанії до кліпу було реалізовано декілька костюмованих перформансів, урбаністичний флешмоб, а столичний бар «Хвильовий» виготовив 4 спеціальні коктейлі, присвячені героям кліпу «Ламай». Коктейлі мають назву вулиць Академмістечка – району Києва, де народились всі учасники групи.