5 затишних фільмів, які наблизять прихід осені

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из фильма
Cosmo

Вечори стають дедалі прохолоднішими, погода все рідше тішить спекотними днями, а сонячне проміння вже не настільки гаряче… А це може означати, що до приходу осені залишилися лічені дні. Якщо ти вже наситилась літніми вечірками, встигла покупатися у морі й мрієш про прохолоду, пропонуємо переглянути декілька кінострічок, які подарують осінній настрій.

Бойфренд із майбутнього, 2013

У свої 21 Тім Лейк помічає, що може мандрувати у часі. У ніч Нового року його батько розповідає сімейну таємницю, яка підтверджує суперздібність Тіма. Тепер юнак може змінити події, які траплялися з ним протягом життя.

Легка поведінка, 2008

Молодий англієць на ім’я Джон Вітекер неймовірно закохується у сексуальну американку Лариту. Спершу ці двоє поринули у пристрасний роман. Але дівчина навіть не здогадувалася, яке майбутнє на неї чекало. Навідавшись до рідного дому чоловіка, їй довелося мати справу з нестерпною свекрухою.

Осінь у Нью-Йорку, 2000

Вілл Кін – господар ресторану в Нью-Йорку. Цього дня у Центральному парку чоловік назавжди прощався зі своєю коханою. У цю складну мить він помішає симпатичну дівчину Шарлотту. За іронією долі вони знову зустрічаються у ресторані Вілла, де Шарлотта вирішила відсвяткувати свій 22-й день народження.

Легенди осені, 1995

Це історія трьох братів та їхнього батька із сімейства Ладроу. А також однієї привабливої жінки, яка кардинально змінює життя кожного із них.

Коли Гаррі зустрів Саллі, 1989

Доля справді погралася із Гаррі та Саллі. Вони разом навчалися в університеті та рятували один одного у життєвих кризах. І навіть, коли, здавалося б, їхні шляхи розходилися, наставав час знову зустрітися. Так, вони стали близькими друзями. Та що трапиться, якщо спробувати щось більше?

Рейтинг / 0
5 5 7