6 трендових моделей сумок на літо 2019

Мода / Тренд
Фото: www.instagram.com/parisianamour
Cosmo

Забагато сумок у гардеробі модниці не буває! І ми впевнені, ти з нами погодишся. Читай добірку із шести найактуальніших моделей сумок, що ідеально впишуться у твій гардероб цього літа. Тут усе, що тобі так потрібно: і практичні моделі на щодень, і елегантні клатчі на вечір, і невимушені пляжні варіанти.

Сумка-відерце

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blair Eadie / Atlantic-Pacific (@blaireadiebee) on

Вона стала однією з найоригінальніших у новому теплому сезоні. Влітку 2019-го зроби ставку на колір. Обирай сумки-відерця неонових відтінків, які одразу розфарбують твій лук. Поєднуй її із брючним костюмом, сарафаном або спідницею міді.

Пластикові варіанти 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NA-KD.com (@nakdfashion) on

Якщо не наважуєшся приміряти пластиковий одяг, почни з меншого. Модна прозора сумка або рюкзак буде оригінальним аксесуаром на фоні базових речей. Повір, із нею тебе точно помітять!

Плетені моделі 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vintage and Elegance ✨ (@parisianamour) on

Ця сумка відповідає усім потребам жительки міста. Чи то для прогулянки з подругами, чи для вікенду на природі - плетена модель згодиться на всі випадки життя. До того ж вона дозволяє провести чимало стилістичних експериментів. Ти можеш одягнути сукню в горох й туфлі з kitten heel й помістити елегантний клатч всередину або ж носити її з розслабленою лляною сорочкою та білими кедами.

Із намистинами

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tamara Clarén (@tamaraclaren) on

Сумка з намистинами стала об’єктом бажання кожної романтичної натури. У тренді моделі сумок із перлинами, дерев’яними або різнокольоровими пластиковими намистинами. Вона легка, невагома і стильна. На додаток, із нею безсумнівно вийдуть модні фото для твого Instagram.

Клатчі 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NA-KD.com (@nakdfashion) on

Неможливо уявити більш класичної моделі сумки, ніж клатч. Щоправда, у новому сезоні вона дещо змінилася. Серед найтрендовіших варіантів - об’ємні клатчі з м’якої шкіри у стилі Celine, твідові, як на показі Chanel, із декоруванням квітів, каміння та поясом для руки.

Сумка-мушля

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@theparisianchique) on

Влітку не обійтися без морської тематики. Конкурувати із пляжними плетеними моделями будуть сумки-мушлі. Можливо, спершу вона здасться тобі непрактичною, але якщо роздивитися ближче, зрозуміло, що нею навіть можна прикрасити лук в офісному стилі. Лови модну ідею - топ + костюм, як із чоловічого плеча + мюлі + сумка-мушля.

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 8