6 унікальних брендів української білизни, які повинні бути в твоєму арсеналі

Мода / Гид по стилю
Фото: Ttswtrs
Cosmo

Білизна — це основа основ. Від її вибору залежить не лише впевненість у собі, а й комфорт й безпека. Тому за кожен комплект ми, дівчата, інколи готові навіть переплатити. Хоча це і не гарантує найкращого результату. Ми пропонуємо тобі підбірку з українських брендів білизни, які нічим не гірші за всесвітньо відомі лейби. Бери на замітку перед Чорною п’ятницею

Zhilyova

Український бренд, який точно не гірший за люксові аналоги своєї категорії. Комплекти з мережива, боді, панчохи, пояси і ночнушки — хочеться все і відразу. Ми радимо слухатись серця і обирати перше, що спаде на думку. Щоб це не було, ти не прогадаєш.

Smpl

Ця білизна створена для краси й комфорту. Зручні й елегантні комплекти допоможуть відчувати себе впевнено повсякдень. Нам до вподоби нюдові й пастельні відтінки. Плюс екологічно чисті матеріали й етичне виробництво. Все для твоєї краси і безпеки.

Ttswtrs

Не зовсім бренд білизни. Але серед усього асортименту саме на неї ми радимо звернути увагу. Боді із фірмовими тату, корсети, або комплекти із провокаційними написами. Ми фанатіємо від усього. Приєднуйся.

Keosme

instagram@keosme

Бренд із власною концепцією сексуальності. Відверті і дуже спокусливі мереживні, атласні й шовкові комплекти в різних фасонах і кольорах. Тут ти знайдеш різноманітні моделі для будь-якого типу фігури. Тому не вагайся і побалуй себе якісною і красивою білизною.

13.studio

instagram@13.studio

Бренд, що пропонує піжами, ночнушки й костюми з атласу, шовку, льону й бавовни. Тут ми радимо шукати одяг для дому. До речі, їх нічні сорочки ніхто не відрізнить від трендових slip-dress. Тому бери на замітку.

Soham

instagram@soham

Бренд пропонує невагому, мереживну білизну. Бра без кісточок, тому під одягом комплект виглядатиме непомітно. А трусики різних моделей із найтоншого мережива. Зручні, красиві й комфортні — що ще потрібно?

Рейтинг / 0
3 5 1