7 атмосферних фільмів про найкрасивіші міста у світі

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Існують кінострічки, для яких справді важливо, де саме розгортаються події. Адже їхня мета – не тільки розповісти історію персонажів, а й показати красу певного міста. Сьогодні на тебе чекає добірка фільмів про найкращі міста світу, які ми так любимо.

Берлін, я люблю тебе, 2019

Веселі та романтичні історії людей переплітаються у великому місті Берліні. Чи зможе помирити маму і доньку хлопчик, який не говорить їхньою мовою? Чи полюбить відомий режисер знову своє життя? Чи вдасться старому ловеласу спокусити чергову молоду красуню?

Ла-ла-ленд, 2016

Лос-Анджелес - місто мрійників і прагматиків, улюбленців фортуни і невдах. Саме тут розгорнулася історія кохання молодої дівчини, яка мріє про кінокар’єру, і джазового музиканта, який змушений підробляти у барах. Скоро до них прийде омріяний успіх. Та чи зможуть вони зберегти свої стосунки?

Римські пригоди, 2012

В одному з найкрасивіших міст світу Римі ти маєш нагоду познайомитися з відомим американським архітектором, який ще раз проживає свої юні роки; простим робітником, який одного ранку прокидається знаменитим; американським оперним постановником, який вирішив подарувати можливість вийти на сцену робітнику похоронного бюро, а також молодятами із провінції, які зроблять чимало романтичних відкриттів у Римі. 

Північ у Парижі, 2011

Письменник Гіл Пендер впевнений у тому, що повинен був жити у 1920-х. Разом зі своєю коханою він вирушає до Парижа, де потрапляє у минуле. Він знайомиться з Хемінгуеєм, Пікассо, Гертрудою Стайн і зрештою розуміє, що хоче залишитися тут назавжди. 

Вікі, Крістіна, Барселона, 2008

Дві молоді американки Вікі та Крістіна проводять літні канікули в Барселоні. Вони зачаровані красою міста, а також харизмою молодого художника на ім’я Антоніо. Вікі рішуче налаштована тільки на серйозні стосунки, а Крістіна навпаки – прагне лише розважитися. Чим закінчиться любовний трикутник?

Реальне кохання, 2003

У величному Лондоні кохання панує над усіми навколо. Як прем’єр-міністром, який закохався у свою секретарку, так і письменником, який утік на південь Франції, щоб залікувати свої рани… 

Труднощі перекладу, 2003

Двоє американців, рятуючись від безсоння, зустрічаються у модному барі Токіо. Це телевізійний актор Боб Харріс і молода приваблива жінка Шарлотта.

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 8