7 ідей, чим зайнятися протягом перельоту

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: instagram.com/ladygaga
Cosmo

Навіть найкоротший переліт без будь-яких розваг – не найкращий спосіб проведення часу. Аби ти не сумувала, розповідаємо цікаві способи, як провести час протягом перельоту. Запам’ятовуй і готуйся до веселощів!

1. Знайомся. Ми звикли бачити це у кіно, але так рідко втілюємо таку ідею у життя. Годі соромитися! Познайомся зі своїм сусідом у літаку і, можливо, ти матимеш нового знайомого, друга або ж, хто знає, - знайдеш кохання всього свого життя! Зауважмо, за правилами етикету, найкращий час для знайомства – момент подачі їжі на борту.

2. Подивись фільм. Тепер у тебе є час переглянути стрічку, на яку досі не вистачало годин у добі. До того ж чимало авіакомпаній пропонують своїм пасажирам перегляд цікавих фільмів, серіалів, телевізійних шоу або музичних каналів на цифрових тач-скрінах. 

3. Вчи мови. Візьми з собою путівник і почни вивчати найпоширеніші фрази місцевої мови. Вони знадобляться тобі протягом подорожі. Такі знання точно не будуть зайвими, а може, пробудять у тобі допитливість до повноцінного вивчення нової мови.

4. Прочитай книгу. У тебе теж є книга, яка вже давно лежить непрочитаною на журнальному столику? Саме час взяти її у подорож. Як альтернатива, використовуй аудіокниги та улюблені журнали.

5. Займись спортом. Сидіти в одному положенні декілька годин поспіль – надзвичайно шкідливо для твого кровообігу. Позаймайся із тренажером для рук або скачай спортивну програму на телефон. До прикладу, йогу в літаку. Цікаві та корисні вправи допоможуть зберегти бадьорість та гарний настрій протягом перельоту.

6. Поспи. Переліт – чудова нагода не робити нічого. Нарешті у тебе є можливість насолодитися тишею, трохи поспати або ж спостерігати за хмарами й краєвидами з висоти пташиного польоту з навушниками у вухах.

7. Потіш себе смачненьким. Як в економ, так і бізнес-класах представлене різноманітне та апетитне меню. Протягом тригодинного перельоту на відчуття голоду не доведеться чекати, тому саме час потішити себе легкими закусками, гарячими стравами та напоями.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 5