7 фільмів про велике кохання, які ти могла пропустити

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Яким би воно не було – складним, красивим, недоступним, болючим – кохання може подолати усі перепони і подарувати крила. У цих історіях між двома люблячими серцями стало чимало труднощей, але вони не переставали любити.

Сьогодні у нашій добірці ми зібрали кінострічки про велике почуття, яке змушує нас ставати кращими. Любіть одним одного і переглядайте романтичні історії разом!

З любов’ю, Розі, 2014

Розі та Алекс – найкращі друзі з дитинства. Але після закінчення школи Алекс переїжджає з родиною у Бостон. Вони вирішують, що не можуть один без одного жити, і хочуть провести останню ніч разом. Проте Алекс запізнюється на рейс, а засмучена Розі лягає у ліжко з іншим. Її першим чоловіком став Браян, і вона завагітніла у 18 років. Скоро й Алекс одружується з іншою. Однак незважаючи на всі обставини, вони не втрачають зв’язку і залишаються друзями вже протягом 12 років. Чи зможуть вони все-таки бути разом? 

Кохання на кінчиках пальців, 2012

Роза проживає у провінційному містечку разом зі своїм батьком. Вона заручена і, здається, її життя повністю безхмарне. Але це до тієх пори, поки вона не зустріла красеня Луіса. Разом вони наважаться підкорити світ!

Один день, 2011

Їхнє знайомство відбулося під час вечірки на честь закінчення навчання в університеті. Сором’язлива Емма знайомиться із серцеїдом Декстером, і вони домовляються стати найкращими друзями на все життя, що б не трапилося. Минули роки, наші герої закохувалися, створювали сім’ї, розлучалися, змінювали роботу… Єдине, що залишилося незмінним – їхня міцна дружба. Одного дня вони все ж зрозуміють, що повинні бути разом, але чи буде цього достатньо для щастя?

Якщо тільки, 2004

Ян багато працює і не знаходить часу для своєї коханої Саманти. Це дуже пригнічує дівчину. І тільки коли вона загине в автокатастрофі, він нарешті зрозуміє, кого втратив. Але він отримає від долі шанс – спробувати усе спочатку.

Закохайся в мене, якщо наважишся, 2003

Це фільм про кохання, до якого ми не звикли. Воно нездорове, не має жодних меж та правил, повністю божевільне і шалене. А насамкінець руйнівне. Хлопчик та дівчинка із самого дитинства грали у гру «Наважишся чи ні». Вони росли, а гра – разом із ними. І зупинитися вони вже не змогли.

Легенди осені, 1994

Це історія сім’ї Ладлоу. Одна молода і красива жінка назавжди змінить життя трьом братам та їхньому батькові.

Коли Гаррі зустрів Саллі, 1989

Колишні одногрупники Гаррі та Саллі тільки через 12 років після закінчення навчання зрозуміли, що кохають один одного. І все дякуючи долі, яка зводила їх разом знову й знову.

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 4