7 хитромудрих фільмів, що кинуть виклик твоєму інтелекту

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр з фільму
Cosmo

Кадр з фільму «Острів проклятих»

Полюбляєш заплутані історії, головоломки і складні задачі? Тоді ця добірка саме для тебе! Відібрані нами кінострічки не настільки популярні, як романтичні комедії, які ти звикла обговорювати з подругами і радити до перегляду знайомим, але їх сміливо можна назвати справжнім мистецтвом. Хитромудрий сюжет потребує декілька переглядів у тотальній тиші і самотності, аби відкрити ледве вловиме оку і розгадати їхню загадкову кінцівку.

Вбивство у Східному експресі, 2017

На розкішному поїзді під назвою “Східний експрес” група різних людей мандрує Європою. Раптом один із пасажирів таємниче помирає. На щастя, поїздом їде один із найвідоміших детективів того часу Еркюль Пуаро, якому й доведеться розібратися у цій дивній справі.

Загублена, 2014

Нік та Емі здаються всім ідеальною парою, та насправді їхнє подружнє життя зазнає краху після п’ятої річниці весілля. Емі неочікувано зникає, і поліція підозрює Ніка у її вбивстві.

Острів проклятих, 2010

Два американські судові пристави прибули на острів у штаті Массачусетс. Вони розслідують зникнення пацієнтки клініки для божевільних злочинців. При проведенні розслідування їм доведеться розібратися із павутиною брехні, а також бунтом мешканців клініки.

Ідеальний незнайомець, 2007

Журналістка Ровена дізнається, що у справі по загибелі її близької подруги Грейс замішаний власник великої рекламної компанії Харрісон. Дівчина вирішує втрутитися в небезпечну гру.

Вічне сяйво чистого розуму, 2004

Фантастична мелодрама розповідає про двох закоханих, які вирішили розійтися чудернацьким способом - стерши пам’ять один про одного. Фільм глибоко торкається теми людських почуттів, природи і причин їхнього виникнення.

Піджак, 2004

Ветеран війни у Перській затоці Джек Старкс одужує після поранення в голову. Він повертається в рідний штат Вермонт, але травма дає про себе знати нападами амнезії. Старкса звинувачують у вбивстві поліцейського і направляють на психіатричну експертизу.

Пам’ятай, 2000

Головний герой Леонард Шелбі - слідчий страхової компанії. Ціль його життя - знайти вбивцю своєї дружини. Але Леонард пережив серйозну травму голови і, внаслідок амнезії, не може пам’ятати події свого життя більше, ніж 15 хв. Чоловіку постійно доводиться залишати самому собі записки, фото й навіть татуювання, що нагадують про людей, місця і події.

Підготувала Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4