7 найпопулярніших моделей сережок і як їх носити

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Euforia Jewellery (@euforiajewellery)

Сережки — традиційна і стародавня прикраса. Колись вони були символом статусу й віку, а тепер є доступним і необхідним аксесуаром. Стилісти радять підбирати сережки відповідно до форми обличчя. Саме цей аксесуар, на його думку, може зробити будь-який образ цікавішим. Тому ми розкажемо про сім найпопулярніших моделей сережок, і як правильно їх носити. 

Пусети

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от RASSVET STORE (@rassvetstore)

Ці сережки схожі на маленькі ґудзики, які кріпляться на мочці вуха. Головною перевагою прикраси є її універсальність і зручність. Пусети пасують дівчатам із різною формою обличчя і гармонійно впишуться в образ у будь-якому стилі.

Краплі

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Дизайнерские украшения|Серебро (@jewelry.by.logvinenko)

Сережки-краплинки елегантно звисають і кріпляться на крючок або англійських замок. Таку модель називають найжіночнішою. Вона найбільше пасує жінкам з овальною формою обличчя, особливо якщо збереш волосся в пучок або нижній хвіст.

Клаймбери

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от MØNO JEWELRY (@mono.jewellery)

Новомодна форма сережок приковує увагу до обличчя. Аби не перенавантажувати лук, можна носити лише одну сережку із пари і поєднувати її із більш лаконічною пусетою. Таким прикрасам імпонуватиме укладка із зібраного догори волосся, або ж плетіння.

Великі кільця

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от MINIMALIST | срібні прикраси (@minimalist_jewelry)

Великі кільця личать дівчатам з овальним або трикутним обличчям. Пам’ятай, щ масивні сережки не матимуть гармонійного вигляду зі складними зачісками. Для створення невимушеного й природнього образу краще надавати перевагу простим укладкам.

Міні-кільця

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от PARFOIS (@parfois)

Мінімалістичні кільця — виграшний варіант для дівчат зі круглим обличчям. Вони делікатно підкреслять м’які риси, зробивши акцент на його контурі. Часто такі моделі виготовляють із срібла, золота або ж іншого якісного металу.

Канделябри

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Euforia Jewellery (@euforiajewellery)

Масивні довгі сережки, які виблискують в повітрі — прикраса, яку часто обирають для вечірніх виходів. Вони пасують більшості жінками, але стилісти також радять з такими прекрасами обирати зачіски, що не закривають вух.

Із перлинами

 
 
 
 
Рейтинг / 0
5 5 7