7 помилок, які заважають тобі цілуватися краще

Cosmo

Всім нам хотілося б вміти цілуватися майстерно, адже через поцілунки ми передаємо свою ніжність, пристрасть, бажання і купу інших емоцій. Через це виникає безліч питань. Куди подіти руки? Коли вже можна задіяти язик? Як не задихатися? Насправді, важливо пам’ятати, що поцілунки це насамперед про почуття, а не про відпрацьовану техніку. Але все ж таки є помилки, яких потрібно уникати.

Язик мій ворог мій

У кожного свої вподобання комусь подобаються поцілунки з язиком, комусь без. У будь-якому випадку, краще не задіювати його з першої ж секунди і не проштовхувати його до рота партнера так агресивно, ніби хочеш провести там ревізію. Як тільки поцілунок стає більш пристрасним, можна підключати і язичок.

П’ятдесят відтінків сірого

Якщо ти точно не впевнена, що твоєму партнеру подобаються занадто відверті і грубі поцілунки, не потрібно одразу притискати його до стінки і кусати його губи. Якщо хлопець не готовий до такої хвилі пристрасті, це може його не на жарт налякати.

Надмірна скромність

У той самий час не потрібно впадати в крайнощі і боятися навіть доторкнутися до свого партнера, аби тільки не зробити щось неправильно. Він може подумати, що: а) він тобі не подобається, і б) ти невпевнена у собі.

Руки мають значення

Під час поцілунків руки відіграють не менш важливу роль, ніж губи з язиком. Тож не потрібно тримати їх «по швах», як під час лінійки в школі. Не забувай, що руки потрібні тобі, зокрема, для того, щоб ти могла обіймати свого коханого, взяти його обличчя в долоні або заплутатися пальцями у волоссі.

Водоспад

Слина це одне з найделікатніших питань під час поцілунку. Надмірне слиновиділення може змусити твого партнера зі страхом думати про поцілунки з тобою. Тож постарайся ковтнути слину перед самим поцілунком. І краще уникати продуктів, які провокують активне слиновиділення. 

З широко відкритими очима

Звичайно, закриті очі це не обов’язковий пункт поцілунку. Але якщо під час цього процесу ти постійно дивишся на партнера, це справляє враження, ніби ти не можеш розслабитися або не довіряєш йому. Ну а ще це дещо моторошно.

У всеозброєнні

Не можемо не погодитися, що без помади і блиску для губ часом важко обійтися. Але навряд чи твій партнер буде в захваті від того, що у нього все обличчя в червоній помаді, а у роті — присмак блиску для губ. Тому, збираючись на побачення, краще не зловживати мейкапом.

Всі ці пункти можуть допомогти, однак не забувай, що головне — бути собою, насолоджуватися процесом та партнером, не намагаючись постійно проаналізувати, що робиш не так. 

Текст: Ольга Распутня

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

7 міфів про стосунки, які їх руйнують

Пункт №2 — найгірше, що можна допустити у стосунках.

Як знайти спільну мову кохання — радить психолог

Це дуже важливо для гармонійних та щасливих стосунків.

7 секретів мудрих жінок для гармонії в парі

Що раніше ти їх запам`ятаєш, тим краще для стосунків.

Loading...
Ты и он / Отношения
Это интересно

5 фактів про кохання, доведених наукою

Виявляється, це почуття можна пояснити!

4 уроки, які варто винести з невдалих стосунків

Якщо хочеш побудувати гармонійні та здорові стосунки, не повторюй ці помилки. 

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп

Як зрозуміти, що ти у токсичних стосунках: 7 «маячків» від психолога

Співведуча та експертка проекту «Екси» (Новий канал) Наталя Єжова розповіла, як розрізнити залежність від партнера

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.