7 продуктів, що борються з бессонням

Тело / Здоровье
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Інколи кожен із нас страждає на безсоння. Заспокоїти думки і подарувати відчуття легкості зможуть звичайні продукти харчування, які ти знайдеш у своєму холодильнику. До твоєї уваги ТОП-7 продуктів харчування, що позитивно впливають на наш сон.

Молоко

Ще з дитинства ми пам’ятаємо, що склянка теплого молока перед сном гарантуватиме спокійну ніч. Насправді таку особливу властивість мають усі молочні продукти, адже у них міститься багато кальцію. Він допомагає засвоюватися амінокислоті триптофану, яка сприяє виробленню необхідної для здорового сну дози гормонів - сератоніну і мелатоніну. До того ж кальцій може нормалізувати роботу м’язів і запобігає нічним судомам. 

Мед

Натуральний цукор, що входить до складу меду, підвищує рівень інсуліну і дозволяє триптофану швидше взаємодіяти із мозком. Додай його до улюбленого чаю, аби підсилити заспокійливу дію. 

Волоський горіх

Його можна назвати джерелом триптофану. Тому аби швидко та міцно заснути, поласуй жменькою смачних горіхів. 

Вишневий сік

Нещодавнє дослідження науковців Пенсильванії та Рочестра підтверджує цілющий вплив свіжого вишневого соку на наш сон. Річ у тому, що вишня підвищує рівень мелатоніну в організмі. 

Злакові пластівці

І хоча ми звикли ласувати ними на сніданок, злакові пластівці корисні й перед сном. У їхньому складі – одразу два компоненти, що позитивно впливатимуть на твій сон: карбогідрати (у пластівцях) і кальцій (у молоці, з якими ти їх поєднаєш). 

Ромашковий чай

Чашка ароматного ромашкового чаю піднімає рівень гліцерину в організмі. Він запобігає стресу і знімає м’язову напругу. 

Мигдаль

Цей горіх – джерело магнію, а саме його нестача провокує безсоння. Тому жменька мигдалю після вечері безсумнівно допоможе вирішити твою проблему зі сном.

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 5