7 речей, про які чоловіки мріють в сексі, але соромляться сказати

Ты и он / Секс
21 февраля 2022
Cosmo

Нам чудово відомо, що для сексу, який би приніс задоволення обом партнерам, необхідна комунікація. Ти здивуєшся, але чоловіки не менше, ніж жінки, можуть соромитися таких відвертих розмов. Особливо, якщо вони побоюються, що це може виставити їх у «невигідному» світлі в очах коханої. Нижче ми зібрали 7 речей у сексі, яких чоловіки часто хочуть, але соромляться про це сказати.

Домінація жінки

Можливо, колись і вважалося, що в ліжку важелі управління повинні бути у чоловіка. Проте ми давно вже впевнилися в абсурдності цього правила. Чоловікам подобається, коли жінка проявляє сміливість, ініціативність і розкутість під час сексу, домінуючи над своїм партнером. Проте не всі чоловіки наважаться сказати про це дівчині, щоб не здатися «не мужніми».

Анальний секс

Насправді, багатьом чоловікам хочеться отримати цей новий досвід. Проте вони не наважуються сказати про це своїй половинці, адже жінки часто негативно ставляться до анального сексу. Якщо ти не проти цього, запропонуй анальні ігри своєму партнеру — можливо, він тільки на це і чекає.

Мінет

Ні для кого не секрет, що чоловіки обожнюють оральний секс. Якщо ж дівчина не пропонує сама зробити мінет, то часто і чоловіки бояться підняти цю тему. Адже їм не хочеться виглядати в очах своєї коханої так, ніби хочуть від неї тільки цього.

Інші пози

Якщо ви займаєтесь сексом тільки в одній або двох позах, нічого дивного, що чоловік хоче трохи різноманіття. Але не всі попросять свою половинку поекспериментувати з позами. Чоловіки теж бувають вкрай сором’язливими в цих питаннях — вони бояться образити свою кохану і змусити її думати, ніби йому з нею нецікаво.

Кінчити на жінку

Майже всіх чоловіків збуджує, коли вони кінчають на тіло коханої: груди, живіт або на обличчя після мінету. Але часто вони не наважуються це робити зі страху, що його партнерці це здасться принизливим і образливим. Якщо ж ти не маєш нічого проти цього, сама запропонуй йому зробити це.

БДСМ

Багатьом парам хочеться додати до свого сексуального життя елементи БДСМ (спасибі, «П’ятдесят відтінків сірого»!).  Проте часто чоловікам хочеться не зробити це зі своєї коханою, а щоб підкорили його самого. Ти здивуєшся, але багатьох чоловіків неймовірно збуджує, щоб від час сексу їм зав’язали очі, вдарили, вкусили… Звісно, більшість чоловіків ніколи в житті не попросять про це свою половинку. Тож спробуй обережно запитати у свого хлопця, чи не хотів би він спробувати чогось нового.

Риммінг

Пункт номер один у списку заборонених для чоловіків. Ми маємо на увазі, що чоловіки про це не говорять, але насправді багато хто з них небайдужий до анілінгусу. Проте серед чоловіків ігри з їх анальним отвором — це дійсно дуже і дуже делікатна тема, яка, на їхню думку, може поставити під питання мужність. Як дізнатися про те, чи подобається це і твоєму чоловіку? Спробуй звернути увагу на те, чи не намагається він під час мінету дати тобі зрозуміти, щоб ти рухалася далі.

Текст: Ольга Распутня

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

Топ-5 секс-поз, які посилюють емоційну близькість в парі

Практикуючи їх, ви з хлопцем станете набагато ближчим, як пара, і зміцните ваші стосунки.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мастурбація: всі за та проти

Все, що ти хотіла знати!

Loading...

7 способів отримати приголомшливі відчуття, коли ти зверху

Поза «дівчина зверху» може стати твоїм золотим квитком на найкращий секс у житті.

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Ты и он / Секс
Это интересно

ТОП-5 корисних книг про секс, які варто прочитати кожній

Прочитавши ці книги, ти дізнаєшся, як звільнитися від комплексів, побороти свої страхи і сором’язливість і нарешті почати отримувати справжнє задоволення від близькості.

Гороскоп

5 лайфхаків для одночасного оргазму

Якщо ти хочеш здобути цей дивовижний досвід, коли ви з партнером разом досягаєте піку, бери на замітку наші лайфхаки.

Ты и он / Секс
Это интересно

Статистика: що чоловіки хочуть чути під час сексу?

7 звуків та фраз, які найбільше заводять чоловіків в ліжку.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

ТОП-5 запальних секс-подарунків на 14 лютого та 8 березня

Подарунок, який точно не буде припадати пилом на полиці.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.