7 найгарячіших секс-поз для надглибокого проникнення

Ты и он / Секс
20 января 2022
Cosmo

Є щось особливо еротичне у тому, що партнер входить в тебе настільки глибоко, наскільки це можливо. Щоб дозволити йому зробити це, потрібна довіра, вразливість та глибока віддача, а це призводить до більш тісної емоційної близькості та зв`язку між вами. Ось 7 найгарячіших поз для надглибокого проникнення, які варто спробувати. 

На хвилях

Спробуй цю позу, якщо ти потребуєш чогось затишного без зорового контакту. Це положення нагадує doggy, тільки у більш горизонтальному варіанті. Чим ближче твої ноги один до одного, тим тісніший контакт отримуєте ви обидва. Ти можеш додати вогню, поклавши вібратор між стегнами.

Фото: @LUCYMACARONI

Морська мушля

Для цієї пози тобі буде потрібна деяка гнучкість, але ти можеш полегшити завдання, просто зігнувши ноги. Отже, ти маєш лягти на спину і підняти ноги так, щоб твої кісточки опинилися біля його вух. Але будь обережна: ця позиція може бути дуже глибокою, так що не поспішайте для початку.

Фото: @LUCYMACARONI

Далі, глибше, ближче

Якщо ти намагаєшся досягти оргазму шийки матки, то найкраща поза — це doggy style. Експерти радять спочатку розігрітися в інших позах, щоби полегшити проникнення. Оскільки це дуже інтенсивний та інтимний досвід, не варто практикувати його під час випадкового сексу або якщо не відчуваєш близькості з партнером. Ти маєш бути в тому місці, де ти почуваєшся спокійно і в безпеці.

Фото: @LUCYMACARONI

Улюблена ложка

Ця поза особливо «смачна» через максимальний контакт шкіри зі шкірою. Вона забезпечить розслаблення, яке так необхідне для глибокого проникнення. До того ж, це дуже зручно. Це положення допоможе досягти надглибокого проникнення, якщо ти покладеш подушку під сідниці.

Фото: @LUCYMACARONI

Дика наїзниця

І, звичайно, ця добірка неможлива без нашої незамінної наїзниці. Ця поза найкраща, тому що ти перебуваєш на висоті і повністю контролюєш ситуацію. Розстав ноги ширше і опускайся так низько, як тільки можна.

Фото: @LUCYMACARONI

Приватні танці

Твій партнер зручно сидить на стільці або ліжку, а ти не менш зручно верхи на ньому. Як і будь-яка позиція, де ти знаходишся зверху, це чудово спрацює для глибокого проникнення, адже ти можеш контролювати ритм та глибину. Щоб влаштувати справжні приватні танці, залишайся напіводягненою або спробуй одяг із глибоким вирізом.

Фото: @LUCYMACARONI

Пістолет

Щоб ви могли по-новому відчути одне одного, ляж на бік і підійми одну ногу вгору. Попроси свого партнера осідлати твою другу ногу (при цьому він стоїть навколішки). У цій позі мона знайти точки, про існування яких ти навіть не підозрювала. Якщо ж цього не станеться, то нехай він нанесе трохи змазки на пальці і пестить твій клітор, даруючи тобі додаткову насолоду при кожному поштовху.

 

Фото: @LUCYMACARONI

Джерело: cosmopolitan.com

Адаптировала: Ольга Распутняя

4 5 3
Фото: instagram@lucymacaroni
Спецпроекты
Реклама

Топ-5 секс-поз, які посилюють емоційну близькість в парі

Практикуючи їх, ви з хлопцем станете набагато ближчим, як пара, і зміцните ваші стосунки.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мастурбація: всі за та проти

Все, що ти хотіла знати!

Loading...

7 способів отримати приголомшливі відчуття, коли ти зверху

Поза «дівчина зверху» може стати твоїм золотим квитком на найкращий секс у житті.

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Ты и он / Секс
Это интересно

ТОП-5 корисних книг про секс, які варто прочитати кожній

Прочитавши ці книги, ти дізнаєшся, як звільнитися від комплексів, побороти свої страхи і сором’язливість і нарешті почати отримувати справжнє задоволення від близькості.

Гороскоп

5 лайфхаків для одночасного оргазму

Якщо ти хочеш здобути цей дивовижний досвід, коли ви з партнером разом досягаєте піку, бери на замітку наші лайфхаки.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Ты и он / Секс
Это интересно

Статистика: що чоловіки хочуть чути під час сексу?

7 звуків та фраз, які найбільше заводять чоловіків в ліжку.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.