7 способів зміцнити стосунки всього за одну хвилину

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Час від часу навіть найміцніші стосунки дають тріщину. Але цього можна уникнути! Інструктор із дейтингу і засновник Smart Dating Academy Белла Ганді поділилася цінними порадами, як покращити стосунки з найріднішими всього за 60 секунд.

1. Пригорни до себе кохану людину і тримай її протягом 60 секунд. Ніжність дотиків стимулює вироблення гормонів окситоцину та дофаміну, які відповідають за радість і задоволення. Ось побачиш, відчуття тепла не покидатиме тебе протягом дня. 

2. Надішли коханій людині повідомлення із зізнаннями, що тобі у ньому подобається. Нагадай партнеру про яскраві моменти, які запам’яталися найбільше. Це дуже зближує!

3. Купи його улюблений напій або десерт. Такі маленькі деталі вважаються одними з найважливіших у стосунках. Адже людям так подобається, коли про їхні вподобання пам’ятають. 

4. Частіше говори «дякую». Люди не так часто, як би того хотілося, чують похвалу. А для кожного із нас важливо знати, що його цінують та люблять. 

5. Приготуй для нього смачний обід і склади у стильний ланчбокс. Так, він згадуватиме тебе із усмішкою навіть на роботі. 

6. Хвали його навіть за найменші досягнення. Він знатиме, що ти ним пишаєшся і буде готовий досягати нових висот. 

7. Залиш для нього інтимне голосове повідомлення. Тепер він повертатиметься додому зі ще більшим ентузіазмом!

Рейтинг / 0
5 5 7