7 захоплюючих містичних фільмів, від яких мурашки по шкірі

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

Серед сотень фільмів жахів можна виділити особливу категорію містичних кінострічок. Таємничі зникнення, тихі шарудіння, дивні знаки, насторожуючі кроки - усе це характеризує містичні фільми. Обожнюєш історії, які тримають під напругою і змушують тремтіти в очікуванні кінцівки? Тоді пропонуємо добірку із семи найкращих містичних кінострічок, що змусять повірити в існування потойбічних сил.

Воно, 2017

мистические фильмы - оно

У містечку Деррі, штат Мен починають таємничо зникати діти. Декілька хлопчиків змушені зіткнутися із власними страхами й боротися зі страхітливим клоуном Пеннівайзом, що відомий своєю жорстокістю.

Мама!, 2017

мистические фильмы мама

Містичний триллер із Дженніфер Лоуренс та Хав’єром Бардемом у головній ролі розповідає про стосунки молодої пари. Їхнє спокійне подружнє життя зазнає безповоротних змін, коли у дім завітали неочікувані гості.

Інші, 2001

мистические фильмы - другие

Події у містичному фільмі жахів із Ніколь Кідман розгортаються у великому й загадковому будинку. Його господиня, молода жінка Грейс Стюарт помічає, що вдома коїться щось дивне: спочатку зникає вся прислуга, а потім з’являється густий туман. Жінка намагається розібратися у ситуації.

Шосте відчуття, 1999

мистические фильмы шестое чувство

Дитячий психіатр Малкольм Кроу (Брюс Вілліс) стикається з дивним випадком. Річ у тому, що 9-річний хлопець Коул баче страшні видіння і привиди померлих. Колись цих людей вбили, і Коул відчуває весь їхній страх та розпач.

Знайомтесь, Джо Блек, 1998

мистические фильмы

Ангел Смерті вирішує взяти відпустку й відпочити від своїх звичних обов’язків. Він вселяється у тіло нещодавно загиблого молодого чоловіка (Бред Пітт). Напередодні смерті хлопець познайомився у місцевому кафе із красунею С’юзан, донькою медіамагната Вільяма Перріша (Ентоні Гопкінс). Ангел з’являється в будинку Перріша на його 65-й ювілей.

Зелена миля, 1999

мистические фильмы зеленая миля

1932 рік. Пол працює наглядачем у федеральній в’язниці тюрми “Холодна гора”. Тут знаходяться в’язні, на яких чекає смертна кара на електричному стільці. “Зелена миля” - це коридор, по якому злочинці вирушають у свій останній шлях.

Сяяння, 1980

мистические фильмы сияние

Головний герой Джек Торренс приїхав у готель, щоб попрацювати наглядачем. Раніше чоловік тут ніколи не бував. Власник готелю попередив Джека, що минулий наглядач зійшов з розуму, але чоловік не звертає на це увагу.

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 5