Aigle Azur виконав свій перший рейс до Києва

LIFESTYLE / Путешествия
Cosmo

Другий найбільший французький авіаперевізник Aigle Azur зробив новий великий крок у реалізації стратегії розвитку та відкрив першу пряму лінію до столиці України з Парижа-Орлі. Київський напрямок буде інтегровано в мережу Європи та далі – через стикувальні рейси у співпраці з партнерами. Серед іншого, він відкриє для пасажирів нові варіанти планування далекомагістральних маршрутів до Азії, Південної Америки, Африки. Регулярні перельоти між аеропортами двох столиць здійснюються тричі на тиждень. Рейс виконується літаком Airbus A320 у двох класах (12 місць у Бізнес-класі та 168 місць - в Економ-класі).

Франц Івлен, Президент та Генеральний директор Aigle Azur, заявив: «Ми дуже раді представити наш Airbus A320 в Україні і тим самим інтегрувати Київ до нашої європейської мережі. Ми продовжуємо писати історію компанії, консолідуючи наші історичні лінії та посилюючи нові важелі зростання в Європі. Запуск цієї абсолютно нової послуги ідеально відповідає нашій меті - об’єднанню мережі середніх вантажних перевезень. І ми особливо пишаємося тим, що є першою французькою авіакомпанією, яка пропонує прямий зв'язок між аеропортом Орлі та Києвом. Так ми надаємо нашим пасажирам можливість відкрити для себе столицю Франції і стати ще ближчими до Європи».

У 2017 році Європейський Союз спростив в'їзд громадян України до ЄС, запровадивши режим візової лібералізації для перебування терміном менше трьох місяців. Aigle Azur, яка є компанією-піонером в об'єднанні людей та культур, особливо пишається тим, що надала динамічний імпульс контактам між Францією та Україною, та пропонує своїм клієнтам різноманітні варіанти подорожей.

В 2019 році Aigle Azur підтримує 16-й Фестиваль «Французька весна в Україні» в якості офіційного партнера-авіаперевізника і запрошує всіх насолодитися французькою музикою, фільмами, сучасним мистецтвом як в Києві, так і по всій Україні.

Пасажири можуть забронювати квитки на сайті або через свого туристичного агента.

Рейтинг / 0
5 5 1