All by myself: 10 причин, чому самій бути краще ніж в стосунках

Ты и он / Отношения
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

«Сама собі партнер», — каже Емма Уотсон, а ми підтримуємо акторку і теж переконані, що твоє щастя не залежить від статусу особистого життя. Якщо інколи на тебе нападає меланхолія з цього приводу, ось тобі 10 маленьких (але мотиваційних) причин, щоб переконатись — самій дійсно інколи краще.

1. Життя без підготовки. Погодься, ви тільки познайомились — ти готуєшся до побачення, ви декілька місяців разом — ти готуєшся до зустрічей з друзями чи батьками, ви живете разом — ти просто готуєш. І хоча стосунки — це не завжди про план Б, однак бути самій і дозволити хаос в квартирі, гору немитого посуду й небриті ноги теж інколи хочеться.

2. Сама собі режисер. Вибір кіно — це відповідальна річ, від якої залежить настрій на весь подальший вечір. Добре, якщо ви вдвох хочете глянути «Гру Престолів» . А якщо по телеку футбол?

3. Бюджет. Навіть якщо твій бойфренд всюди платить за вас і бере основні розходи на себе, манікюр, депіляція, брови, косметолог і ще пару пунктів плюс — це чимала частина твоєї зарплати. Тому коли ти не перебуваєш у стосунках, то з чистою совістю давай нігтям відпочити, дозволь собі пропустити похід до колориста, ну і відклади ці гроші на відпочинок.

4. Жодних питань від родичів. Так, інколи доводиться відбиватись від нав’язливих жартів про залицяльників і особисте життя. Але набагато гірше відбиватись від питань про весілля. І нікого не хвилює, що ви тільки познайомились. І кар’єра твоя теж нікого не хвилює. Біла сукня в примарній шафі — ось у чого скоро закінчиться термін придатності.

5. Жодних проблем із вибором подарунка. Ну це окремий пункт, за яким можна писати книгу. Вибір подарунка, особливо хлопцю, особливо своєму — це ще та проблема, жити без якої набагато простіше.

6. Є час на себе. Коли ти в стосунках, то окрім роботи чи навчання, в твоєму must-do списку з’являється ще й хлопець. «Під шумок» цей пункт починає витісняти спортзал, хобі, зустрічі з друзями і взагалі заповнює весь простір.

7. Можна дозволити собі флірт. Не те, щоб цей прийом був заборонений в стосунках. Але ніхто не буде тобі дорікати за милі коменти під фоткою твого симпатичного колеги, або спільне селфі з барменом під час коктейлів з подругами.

8. Жодних проблем стосовно зачісок, тату, іміджу, поганих звичок або твого минулого. Просто без зайвих слів, коли ти сама, то ні перед ким не виправдовуєшся, нікому не пояснюєш і не розповідаєш те, що стосується лише тебе.

9. Твоя квартира — твій простір. Інколи життя з кимось — це справжній челендж. Пам’ятаєш, чому не подобалось жити з батьками? Так от, не факт, що з хлопцем буде простіше.

10. Належиш сама собі. Це головна причина і риса водночас. Коли ти сама, то твоя енергія, вибір, вподобання і думка не підлаштовуються ні під кого. Запам’ятай цей стан. Таке відчуття свободи і повноцінності має бути й в стосунках. Люби себе і тоді, він теж тебе буде любити.

Рейтинг / 0
5 5 1