Animal planet: 5 фільмів про тварин, які не залишать тебе байдужою

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма,
Cosmo

Ми відповідальні за тих, кого приручили. Домашні улюбленці, дикі тварини і навіть худоба, яку в селах тримають наші бабусі - всі вони по-своєму приносять користь планеті. Це коло життя, як співав Елтон Джон. Тому з нагоди всесвітнього дня тварин ми зібрали для тебе фільми про братів наших менших (і ні, це не передачі з каналу Discovery), які чудово впишуться в твій п’ятничний вечір.

Король лев

Перевиданий компанією Disney фільм, сюжет якого знайомий з дитинства. Тільки не кажи, що не плакала, коли помер Муфаса. Впевнені, навіть твій бойфренд не втримався. Нова версія - це найвищий рівень мультиплікації й зьомок. Аби отримати повний кайф, просто відключай думки і поринай в дитинство.

Хатіко

Безумовно класика серед фільмів “на сльозу”. Річард Гір і найкращий друг людини - це історія, до якої не можливо лишитись байдужою. Серйозно, всі ж хотіли собаку після цього фільму. Якщо прагнеш “теплого” вечора і ліричного настрою, вмикай “Хатіко”. І крапка.

Жінка-кішка

Не зовсім суто про тварин, але спорідненість душ Холлі Беррі й усіх кішок Нью-Йорка в цьому фільмі не залишить тебе байдужою. Навіть якщо не полюбляєш супергероїв, цей фільм - класика для нас, дівчат. Дивитись краще з подружкою. І звісно під келих сухого.

Гарфілд

Комедія про кота, який живе власним незалежним від господаря життям - це хороший спосіб весело провести вечір. Піца, лазанья і легкий фільм. За сюжетом у кота, що не день, то нові турботи, справи й плани. Якщо думаєш, ніби твій улюбленець просто спить поки тебе немає, обов’язково дивитись цей фільм.

101 далматинець

Ок, girl, ти вже виросла і надаєш перевагу трилерам, філософським короткометражкам і глибоким драматичним фільмам. А це, між іншим, і не фільм взагалі. Мультик часів Уолта Діснея - це від руки намальовані картинки (повір, так сьогодні вже не роблять), а про саундтреки ми взагалі мовчимо. Старий добрий джаз й інструменталка. Переглянь просто аби згадати, як це класно було колись.

Рейтинг / 0
4 5 1