Атмосферно: відео, після перегляду якого ти закохаєшся у Чернігів

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: Кадр з відео

У середу, 19 вересня, Чернігівська Міська Рада презентувала відео, що стане новим обличчям промоції Чернігова. Відео, у якому були задіяні лише жителі міста, жодного професійного актора, зняв продакшн Minimal Movie. Головний акцент в ролику зроблений на відчуттях, що дарує місто. Чернігів – це місто, де комфортно та безпечно. Тут є фантастичні парки, пляжі, історичні пам'ятки, а також бурхливо розвивається гастротуризм.

«Ми бачимо Чернігів поряд з Одесою та Львовом в плані туристичних можливостей. Наше місто має легендарні церкви, фантастичну природу та розвинену інфраструктуру. Також ми пишаємось, що Чернігів стає гастрономічним центром. Впевнений, що за вікенд можна закохатись у Чернігів», – коментує мер Чернігова Владислав Атрошин.

Музику до відео написав Олександр Черепанов із Horizon Music Studio. Він відчув Чернігів як місто з духом джазу та хіп-хопу, а також стародавніми традиціями. У музиці Олександр використав оригінальні семпли з пісні «Тріо Мареничі» та обрядової пісні «Вбирання молодої», що була записана на Чернігівщині.

Tourism Chernihiv | City Promo from Minimal movie on Vimeo.

Рейтинг / 0
5 5 3