Автор песни «Плакала» Kazka рассказал, о чем на самом деле ее текст

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Недавно мы писали о том, что новый феномен украинской музыки, группа Kazka, впервые в истории попала в мировой топ-10 самых запрашиваемых песен Shazam со своим хитом «Плакала» – это неудивительно, композиция действительно звучит очень стильно, да и текст «цепляет». Вот только интерпретации этого самого текста были очень разными: начиная от версий о домашнем насилии и заканчивая менструальным циклом женщины, беременностью и связанными с ней страхами. Автор хита, Сергей Сердик, дал интервью сайту Yakaboo, в котором пояснил, о чем же на самом деле поет Kazka:

«Я наполягаю, що тексти для пісень повинні бути гострими чуттєвими історіями, маленькими фільмами про переживання цікавих складних героїв. «Плакала» — саме така. Це історія двох дівчат, зовсім юної та молодої мами, що переживають розставання з коханими, які не виправдали сподівань. Призвело це до нестримних сліз розчарування, проте, коли сльози висохли, дівчата твердо вирішили почати все спочатку. І день засяяв новим змістом, фіалка розцвіла, хеппі-енд.
Новий досвід для мене — така кількість версій від слухачів, про що саме пісня, бо в моїй реальності все просто і зрозуміло. Бачив у соцмережах найнеймовірніші варіанти, наприклад, що пісня про домашнє насильство, а «фіалка розцвіла» — це синець, що з’явився від сильного удару. Звертаюся до всіх, хто це читає — про фізичне насильство там і мови нема. А от про насильство емоційне, яке призводить до розставання, звісно ж, є, це рушійна сила історії».  

Рейтинг / 0
5 5 5