Back to school: найкращі фільми і серіали про школи, які ти захочеш передивитись зараз

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр с фильма
Cosmo

Фільми і серіали про школу завжди викликають ностальгію. Ти вже не сидиш на уроках, проте ще добре пам’ятаєш, як це було. Прекрасний і безтурботний час. Щоб трошки освіжити в пам’яті school time, дивись нашу підбірку фільмів й серіалів про школу. 

Клуб Сніданок

Класика жанру. Сюжет розповідає про п’ятьох учнів, які порушили правила. Вони мають провести суботу в стінах школи і компанії одне одного. Різні характери й історії, проте спільна проблема — непорозуміння. Фільм 1985 року, однак лейтмотив актуальний і донині.

Беверлі Хілз 90210

Це культовий серіал, який дав початок цілому жанру. Давай говорити відверто, «Беверлі» були першими. Всі інші — це копія, або інтерпритація. В 90-х головні героїні були іконами стилю. Їх образи копіювали, а одяг розкуповували із шаленою швидкістю. Без зайвих коментарів. Просто класика.

Круті дівчата

Ліндсі Лохан була головною зіркою нульових. Сюжет про старшокласницю, яка переходить до нової школи і намагається, в прямому сенсі слова, вижити зробив її кумиром всіх тінейджерів Америки. Разом з Рейчел МакАадамс і Амандою Сейфрід вона розігрує типовий шкільний сценарій: компанія крутих дівчат і новачок-аутсайдер. Впевнені, ти бачила цей фільм, але обійти його ми не могли.

Пліткарка

Більш сучасна версія «Беверлі Хілз» із явним фешн апгрейдом. Тільки подумай, скільки всього ми навчились у Серени й Блер? Без зайвих коментарів, просто радимо передивитись улюблені серії.

Гаррі Поттер

Гогвортс — найвідоміша школа в світі. Тільки не кажи, що не хотіла отримати листа і вивчати магію разом з Гаррі, Роном і Герміоною? Звісно всесвіт видуманий, але де, як не в кіно черпати цю натхнення? Ми любимо всю франшизу, від першого до останнього фільму. А оскільки сьогодні п’ятниця, ти маєш законний привід увімкнути улюблену частину і знову повірити в магію.   

Рейтинг / 0
5 5 5