Beauty-словник: 10 нових термінів, які тобі варто знати

Красота / Новинки
Фото: www.instagram.com/nataliiagotsii
Cosmo

Щодня у світі краси виникають нові технології, методики та інгредієнти, а це означає, що з’являється нова термінологія. І про неї часто не знають навіть спеціалісти beauty-індустрії. Аби ти була в курсі усіх нововведень, ми відібрали Топ-10 нових слів, які тобі варто знати.

Шено – правила життя від відомого гуру детоксу Анрі Шено. Дізнатися більше про них можна, прочитавши численні книги дієтолога. Розкриємо декілька правил Шено: збалансоване харчування, повноцінний сон, медитація, йога та трьохденний детокс раз на місяць. 

Адаптогени – унікальні рослини, які зараз активно включають до складу косметики. Серед них: елеутерокок, корінь женьшеню, родіола рожева, перуанський мак, гриб кордицепс. Вони допомагають клітинам відновлюватися, а також борються з розповсюдженням бактерій. До того ж адаптогени не токсичні для людей різного віку в будь-яких дозах. 

Фейс-фітнес – щоденна гімнастика для обличчя, яка повертає шкірі пружність, бореться зі зморшками й другим підборіддям. 

Джей-б’юті – японський канон краси, головні вимоги якого – ідеальний стан шкіри, який досягається за допомогою спеціальних засобів та самомасажу. На додаток, термін передбачає мінімальне використання косметики та виключно японської косметики. 

Цераміди – компоненти косметичних засобів, які скріплюють клітини між собою, захищають нашу шкіру і дарують відчуття комфорту. 

Біохакінг – постійний контроль усіх життєво важливих показників організму – від якості сну та харчування до стану гормонів та антиоксидантів. 

Глютеопластика – пластичні операції зі збільшення сідниць за допомогою імплантів. Своїй популярності глютеопластика завдячує Кім Кардашян. 

Сплеш-маска – новий формат засобів родом з Кореї. Це своєрідний еліксир, який дарує шкірі свіжість та гладкість. Сплеш-маска являє собою рідину (щось між сироваткою та пілінгом), яку розводять з водою і вмиваються нею. Такий засіб можна також використовувати для гарячої ванни та миття волосся. 

Зелтик – дозоване охолодження підшкірної жирової клітковини, яка творить дива в корекції фігури. Зауважмо, що на відміну від інших схожих процедур, зелтік не руйнує судини та нерви. 

Мікробіом – біологічний термін, який швидко став косметологічним. Стало відомо, що лупа та підвищена чутливість шкіри пов’язані з порушенням балансу екосередовища шкіри, тобто мікробіому. Для нормалізації стану шкіри голови дерматологи й досі розробляють все більше нових засобів. 

Рейтинг / 0
5 5 11