Близько 25 дівчат та жінок віком від 14 до 24 років російські окупанти систематично ґвалтували у Бучі. Дев'ять із них вагітні — Людмила Денісова

Cosmo

Уповноважена ВР із прав людини Людмила Денісова розповіла BBC про масові випадки зґвалтування під час окупації російськими військами Бучі під Києвом. Зокрема, омбудсменка розповіла про 25 дівчат та жінок від 14 до 24 років, яких росіяни систематично ґвалтували у підвалі. Дев`ять із них зараз вагітні.

«Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев`ять із них вагітні. Російські солдати сказали їм, що вони будуть ґвалтувати їх настільки, що вони не захочуть сексуальних контактів ні з одним чоловіком, щоб завадити їм мати українських дітей», — сказала Денісова.

За словами омбудсменки, наразі неможливо оцінити реальний масштаб сексуальних злочинів, вчинених російськими військовими, оскільки не всі жертви готові ділитися тим, що з ними трапилося.

5 5 1
Фото: Facebook
Спецпроекты
Реклама
Loading...

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Гороскоп

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.