Більше, ніж прикраси: ювелірна колекція осінь-зима 2018 від бренду TOUS

Твоя жизнь / События

Нещодавно, відбулась презентація осінньо-зимової колекції TOUS в готелі  BURSA Hotel. Колекція майбутнього сезону складається з прикрас, що мають глибоке символічне значення. У цьому сезоні компанія TOUS звернула увагу на безліч можливостей, що їх пропонує кожна коштовність.

Коштовності з колекції осінь-зима 2018 розповідають про досвід, коштовні метали та природні коштовні камені, які витримали випробування часом. Їх виготовляють професіонали високого рівня, які працюють тільки з найкращими матеріалами, використовуючи традиційні методи, довершені протягом століть, разом з новітніми технологіями, щоб створити продукцію найвищої якості, яка існуватиме протягом тисячоліть.

HOLD & SWEET DOLLS

Завдяки інноваційній роботі майстрів-ювелірів ми створили нові версії колекції HOLD – системи, яка дає власнику можливість комбінувати ювелірні вироби з різних колекцій для створення різноманітних образів. Один рух – і намисто перетворюється в два браслета, два браслета – в довгі сережки, які стають справжнім повсякденним аксесуаром. Грайте цими виробами, збирайте їх, створюючи нескінченні комбінації.

REAL MIX

Колекцію REAL MIX було створено під час переосмислення найвитонченіших символів бренду. Кожен із символів був створеній із використанням найкращих технологій виробництва прикрас зі срібла різних відтінків. Срібло вищої проби є міцним коштовним металом, який став одним із символів компанії TOUS через технологію виробництва, розроблену завдяки столітньому досвіду бренду. REAL SISY

Колекція REAL SISY поєднує в собі класичні, стилізованi в квітковому дизайнi ювелірні вироби та яскраві геометричні калейдоскопи, cтворенi с викориcтанням титану – сучасного високотехнологічного та міцного металу. Натуральні дорогоцінні каміння, увага до деталей і поєднання наших традицій з самими інноваційними методами роблять цю колекцію найяскравішим проявом елегантності. 


           
 

Рейтинг / 0
4 5 1