Зриває дах: alyona alyona і Alina Pash представили кліп

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из видео
Cosmo

alyona alyona та Alina Pash презентують найяскравіший коллаб в новітній історії українського хіп-хопу. Спільний трек «Падло», який увійшов в недавній дебютний альбом alyona alyona під назвою «Пушка», тепер отримав ще й повноцінну екранізацію. Етно-фантасмагорія з писанками в центрі сюжету – справа рук Натана Дейзі, французького кліпмейкера і співавтора минулого відео Alina Pash «Oinagori». Багатьом він, втім, також відомий як Jaw – хаус-вокаліст світового класу з паризького хаус-тріо Dop.

Натан говорить, що робота над «Падло» стала для нього ніби подорожжю в часі: «Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов'язково повинні зрозуміти для себе».

Для alyona alyona – це поки перший досвід складних постановочних зйомок. Її фірмовий стиль – хуліганські DIY-відео від молодого режисера Delta Arthur. Сама артистка, говорить про нову роботу символічним посланням: «У кожного із нас – свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар'єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше – досвід. Цей досвід із року в рік, із покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні – ті, хто ми є».

Рейтинг / 0
2 5 5