Brainstorm: 5 продуктів, які підвищать твою продуктивність

Твоя жизнь / Рецепты
Фото: Gettyimages
Cosmo

У тебе був непростий тиждень? Стрес на роботі, купа домашніх клопотів, недоспані ночі? Наприкінці тижня здається, що продуктивність вже на нулі. Хочеш отримати новий заряд енергії – звертайся до цих продуктів.

Журавлина

Журавлина – джерело антиоксидантів. Ці речовини захищають клітини нашого тіла від руйнування та захворювань. А вони не дозволять вірусним молекулам псувати судини, які доносять кров до головного мозку.

Шпинат

Цей продукт не тільки корисний для жінок, які сидять на дієті. Тому якнайшвидше додай його до свого раціону. По-перше, шпинат можна неймовірно смачно приготувати. По-друге, він дуже корисний! Продукт зберігає молодість клітин, а також допомагає роботі мозку.

Чорниця

Ця ягода позитивно впливає на наш зір, а також знижує ризик погіршення роботи мозку в результаті старіння. Окрім чорниці, такі ж властивості мають малина та ожина.

Риба

У її складі – полінасичені жирні кислоти, які беруть участь в обміні речовин у мозку. На додаток, вони підвищують рівень «хорошого» холестерину, натомість зменшуючи кількість «поганого». Особливо корисною вважається морська риба, адже вона є джерелом фосфору. Він необхідний для росту, а також нормального стану зубів та кісток. 

Курага

Один із найпопулярніших сухофруктів багатий на залізо та вітамін С. Залізо стимулює роботу лівої півкулі мозку, яка відповідає за аналітичне мислення. У свою чергу вітамін С допомагає залізу краще засвоюватися. Експерти рекондують їсти 5-6 штук сушених абрикос на день.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5