Бренд Elena Burba презентує нову колекцію "love is around me"

Мода / Fashion news
Cosmo

Виявляти любов до себе — значить поважати, цінувати і довіряти собі. Бренд Elena Burba презентує нову колекцію "love is around me", духовним натхненником якої стала Яна Романчук. Синергія духовного і матеріального світу і багато років дружби злилися воєдино і стали відправною точкою для створення колекції.

"У житті саме ви визначаєте, чого варті і яким шляхом потрібно йти. Випромінюючи і отримуючи любов, ми стаємо ресурсними для реалізації всіх задуманих планів. Ми починаємо відчувати свою внутрішню силу і потенціал для того, щоб розвивати себе і зробити наш світ трохи краще" , — говорить Яна Романчук.

Колекція "love is around me" — це емоція, яку ловить душа і дає імпульс до натхнення. Де є віра, немає місця сумніву. Посилом цієї колекції є любов у всіх її проявах. І в першу чергу, любов до себе. Там, де ти є зараз. Не думати, як було б краще, а просто бути собою і насолоджуватися моментом. Адже ти, саме ти, вже цінність.

Кожна річ енергетично наповнена любов'ю і радістю, червоною ниткою крізь неї йдуть афірмації. Обличчям колекції стала модель зі світовим ім'ям Елла Кандиба. Стилістом зйомки кампейна виступила Олімпія Вайтмусташ.

«Я наповнюю себе і випромінюю всепроникаюче світло любові в навколишній простір», — нехай так починається ваш ранок, каже Олена Бурба.

Романтичний настрій "love is around me" переплітається з квітковими принтами, лаконічним кроєм і жіночними силуетами виробів. Відчути всю силу і красу колекції можна за допомогою аромату, який був розроблений спеціально для "love is around me".

У лінійці представлені укорочені топи, широкі брюки-палаццо з високою талією, легкі шовкові сукні та елегантні брючні костюми. Також є базові футболки, трикотажні сукні та комбінезони, які доповнені авторськими афірмаціями бренду.

Кольорову гаму колекції складають пудрові відтінки, ніжний бежевий і молочний. Є й багато квіткових принтів. Переважають натуральні тканини: шовк, льон і бавовна.

 

ELENA BURBA

Яна Романчук

Style: Олімпія Вайтмусташ

Model: Елла Кандиба

Photo: Михайло Вовк

Makeup: Марта Родик

Hair: Наталя Ходос

Accentuate jewelry


 

Рейтинг / 0
5 5 1