Британська класика: топ-10 найкращих сумок з Лондонського тижня моди

Мода / Тренд
Фото: Getty Images,
Cosmo

Модна осінь у розпалі. Київ, Нью-Йорк, Копенгаген і нарешті Лондон. Англія - колиска стриманості й елегантності, тому кожного сезону ми з особливою увагою спостерігаємо за подіумними експериментами. Цього разу Cosmo зосередили свою увагу на аксесуарах. Пропонуємо тобі топ-10 тендових сумок сезону spring-summer 2020.

Тримай міцніше

Це тренд, який має безліч інтерпретацій. Наступної весни британські дизайнери пропонують нам класичні сумки-портфелі і оригінальні квадратні моделі з цільними ручками. Наприклад, Burberry роблять акцент на традиційні кольорі і форми а-ля “сумка-порфель”. А от A.W.A.K.E Mode пропонують масивні моделі в яскравих відтінках. Іншими словами, є де розвернутись. Підключай уяви і не бійся експериментувати.

Burberry


A.W.A.K.E Mode 

Авоська

Не новий, проте довговічний тренд. Через з проблемами навколишнього середовища тенденція має всі шанси надовго зайняти топову сходинку в trand-lists. З цільним каркасом або в спортивному стилі - саме так британці радять обіграти тренд наступної весни. Тому якщо давно хотіла спробувати авоську, проте не знала яку модель обрати, бери на замітку перед наступним шопінгом.


House of Holland


Toga

Мішок

Крупні й маленькі сумки-мішки будуть в топі наступного літа. Модель дещо нагадує початок нульових, проте цього разу увага прикута до нових матеріалів. Тканинні й шкіряні, стилізовані каймою, стразами, перлинами. Ці моделі розраховані стати яскравим акцентом в класичних й стриманих образах. Якщо полюбляєш костюми, або строгі джинси з піджаками, сумка-мішок - хороший вихід.


 

Richard Malone


Burberry

Нова бананка

Бананка захопила модний Олімп і тримає оборону вже декілька сезонів. Модель зручна, універсальна й вдало поєднується з іншими трендами. Наступною сходинкою будуть варіації на тему фактури й кольору. Відійди від класичних поясних “привіт 90ті” моделей. На показах Matty Bovan, наприклад, моделі демонстрували геометричні поясні сумки яскравих кольорів. А от pushButton пропонують вивернути все навиворіт і доповнити модель контрастними карабінами. Дуже стильно й незвично, що скажеш?


Matty Bovan 

pushButton

Коробка

Сумки-коробки давно заслужили любов модниць усього світу. Британці пропонують носити їх в руках як клатчі або в міні-версії як портфелі. Традиційна шкіра в різних кольорах і з контрастними акцентами - те, що треба. Не бійся експериментів. Аксесуари - це твоя віддушина, на випадок класичних образів й однотонних сетів.


 

Rejina Pyo


Port 1961

Зізнавайся, яку сумку хотіла б мати вже зараз?

Рейтинг / 0
4 5 10