Бумбокс провели сімейне шоу на Арт-заводі Платформа

Твоя жизнь / События
Фото: Надя Белик
Cosmo

5 червня на Арт-заводі Платформа в Києві Бумбокс провели велику сімейну вечірку. Захід розпочався ще о 16:00 - з відкриттям виставки, присвяченій історії гурту. На ній були представлені 15 років історії гурту: безліч фотографій Бумбоксу різних років, надрукована на великому форматі Батьківщина-Мати та вінілова платівка, плакати, ескізи, обкладинки альбомів, оригінали текстів пісень, особисті речі музикантів та реквізит із кліпів.

Також в будівлі виставки пройшов майстер-клас діджея Валіка, який протягом години розповідав про роботу над музикою в гурті Бумбокс. На головній сцені пройшов майстер-клас барабанщика Бумбокс Олександра Люлякіна. Олександр зіграв кілька пісень, відповів на питання музикантів та фанів і розіграв барабанну установку Yamaha. Новенькі барабани виграла не професійні музиканти, а десятирічна Катя Кузякіна, яка зіграла пісню Бумбоксу “Твій на 100%”.

Ввечері Бумбокс вийли на сцену новим розширеним складом – семеро музикантів. З групи пішли гітарист Андрій (Муха) Самойло і басист Денис Левченко. У новий склад увійшли: Олег Аджикаєв (гітара), Дмитро Кувалін (гітара) та Інна Невойт (бас-гітара). Концерт тривав дві з половиною години, команда зірала 25 пісень - хіти з попередніх альбомів та майбутнього альбому “Таємний код: Рубікон”.

Рейтинг / 0
5 5 1