Бумбокс записують новий альбом у Провансі

Звезды / Новости
Cosmo

Бумбокс записують новий альбом "Таємний Код" на знаменитій французькій студії "La Fabrique" у Сен Ремі де Прованс під керівництвом саундпродюсера Hervé Le Guil. Він - власник студії "La Fabrique", саундпродюсер, колекціонер і знавець музики, здобув світову популярність працюючи з Foals, Morrissey, Nick Cave, Radiohead, Rammstein. 

Бумбокс працюють в “La Fabrique” над кількома піснями які поки не мають офіційних назв. Відомо тільки, що в одній з пісень, Бумбокс з дозволу Саші Кольцової, вокалістки й автора текстів гурту Крихiтка, використовують фрагмент пісні "Ангела як я".

Андрій Хливнюк: “Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони - в кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис! Сподіваюся, скоро ви зможете оцінити результат. Зараз ми працюємо над двома піснями і сподіваємося до від'їзду закінчити третю. Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в “La Fabrique”. 

Гурт проводить щоденні live-включення, подивитися які можна щодня о 17.00 тут. Архів записів доступний і на Concert.ua, і на офіційній сторінці гурту Бумбокс.

Рейтинг / 0
4 5 1