Центр протидії дезінформації спростовує три популярні фейки про повітряні тривоги

Cosmo

Російські окупанти, які показали свою повну профнепридатність у боях з українськими захисниками на землі, продовжують атакувати мирні міста з повітря. Центр протидії дезінформації при РНБО України вкотре нагадує про важливість повітряної тривоги і розвінчує фейки щодо цього нового атрибуту нашого життя. 

Навчальні сирени іноді вмикають, щоб перевірити справність — це ФЕЙК! За умовами воєнного часу навчальні сирени заборонені — пам`ятай про це!

Існують об’єкти, які фіксує ППО, але через них не вмикають тривогу — це ФЕЙК! Після всіх виявлених об’єктів, навіть якщо вони невеликі, вмикається сирена.

Люди не встигли сховатись через те, що черговий не ввімкнув повітряну тривогу — це ФЕЙК! Сирену вмикає черговий центру управління, який присутній на місці цілодобово.

Ігнорувати повітряну тривогу — це гра в рулетку, в якій на кону — твоє життя! Не випробовуй долю і завжди реагуй на сирену!

5 5 3
Фото: t.me/CenterCounteringDisinformation
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.