Чорна п'ятниця 2019: що купувати і де шукати найбільші знижки

Мода / Гид по стилю
Фото: Zara
Cosmo

Чорна п’ятниця, яка цього року відбудеться 29 листопада, має славу шаленої, проте знакової події для всіх прихильників якісного шопінгу. Бувалі фешн-мисливці знають, що готуватись до такої івенту треба заздалегідь. Склади список всіх точок з рейтингом найбільших знижок, переглянь асортимент, точно визначись, що саме ти хочеш і, звісно, навідайся в сам магазин за декілька днів до того (аби вивчити поле бою і місце дислокації). Ми вирішили допомогти тобі і вже проаналізували найкращі платформи й магазини для шопінгу в період Чорної п’ятниці. Бери на замітку.

Answear.ua

Онлайн-шопінг сьогодні популярний, як ніколи. В період Чорної п’ятниці цей сайт пропонує знижки до -70%. Ми радимо звернути увагу на взуття. Наприклад класичні туфлі або необхідні нині гумові чоботи.

Gino Rossi було 3 299 грн стало 1 549 грн

Hunter було 4 199 грн стало 2 899 грн

Zara

Як, власне, і кожного року іспанський бренд потішить своїх шанувальників знижками. Однак візьми на замітку, часто перед початком сейлу вони свідомо підвищують ціни. А потім, відповідно до умов Чорної п’ятниці, знижують їх до начебто хороших знижок. Також радимо заздалегідь переміряти потрібні моделі.

Zara було 1 199 грн cтало 599 грн

Zara було 1 299 грн cтало 699 грн

Adidas

Бренд пропонує знижки на різноманітний асортимент товару. Від рюкзаків до пляшок для води. Тобі ми радимо придивитись до спортивної форми. Наприклад легінси і худі можна знайти з дуже непоганими знижками.

Аdidas було 1 800 грн стало 900 грн

Adidas було 1 599 грн стало 1 095 грн 

Tsum

Універмаг пропонує постійні знижки, які в період Чорної п’ятниці можуть бути ще більшими ніж зазвичай. Нам приглянулось взуття. Тут чоботи, черевики, ботфорти і кросівки. Якщо давно шукала осінні моделі, зверни увагу на цей дисконд. Радимо перевірити наявність потрібного розміру на сайті.

Kurt Geiger було 7 650 грн стало 3 672 грн

Love Moschino було 6 250 грн стало 2 400 грн

Всі.Свої

Ще один мультибрендовий магазин, де Чорна п’ятниця відзначиться непоганими знижками. Тут ти знайдеш виключно українські бренди. Вони складуть непогану базу. Sale варіюється в межах від 20% до 50%. Радимо шукати класичні моделі суконь і пальт.

Nuances було 4 800 грн стало 3 360 грн

 Who is it? було 6 000 грн стало 3 600 грн

Рейтинг / 0
4 5 2