Ціна питання: 5 деталей, через які біжутерія виглядає дорого

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images
Cosmo

Біжутерія — це класний спосіб розбавити будь-який образ. Різноманітна і на будь-який бюджет, вона є в арсеналі кожної дівчини. Тому завдяки цьому, навіть найдорожчий лук можна поєднувати з більш дешевшими прикрасами. Щоб допомогти тобі при виборі аксесуарів, ми зробили short-list лайфхаків, які змусять біжутерію виглядати дорого. 

Мінімалізм

Прикраси без зайвого декору — це завжди стильно. Мінімалізм був і лишається в тренді, тому і в прикрасах ти можеш покластись на цю тенденцію. І якщо чисте золото інколи занадто дорого коштує, то позолота виглядає не гірше. Бери на замітку.

Vovk

Моно камінь

Якщо любиш прикраси з природніх каменів, то краще концентруйся на одному. Кольє чи сережки краще виглядатимуть, якщо в них камінь лише одного кольору . І ліпше обирай природні матеріали. Штучні виглядають дешево.

Zara

Довгий ланцюг

Ланцюги з масивними підвісками — окремий тренд, на який можна робити ставку. Такі прикраси гарно поєднуються з одягом сезону осінь-зима. Чим не привід випробувати цей пункт найближчим часом?

Parfois

Жодних пластикових деталей

Пластик — це окремий вид біжутерії. Її варто поєднувати з літніми образами, коли ти можеш собі дозволити бути легкою і грайливою. Якщо хочеш, аби пластик виглядав дорожче ніж є насправді, не поєднуй з “важкою артилерією” зимового гардеробу.

Accessorize

Прозоре скло

Якщо є ціль видати скло за більш дорогий камінь, обирай прозорі або кремові відтінки. І краще роби акцент на маленьких прикрасах. Масивне скло залиш в минулому.

Zara

Рейтинг / 0
4 5 2