Де купити стильну вишиванку: ТОП-5 українських брендів

Мода / Гид по стилю
Фото: www.instagram.com/varenykyfashion
Cosmo

Щороку, 16 травня, українці святкують День вишиванки. Протягом останніх років образи в етностилі набувають все більшої популярності, тому тобі неодмінно варто поповнити гардероб яскравою вишиванкою. Колекції українських брендів доводять – носити український національний одяг - це модно та зручно. До твоєї уваги ТОП-5 українських брендів, вишиванки яких ти захочеш одягнути не лише у свято, а й на щодень!

Yuliya Magdych

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Made of love❤worldwide (@yuliya_magdych)

Не просто вишиванка, а справжня картина на полотні - саме так можна охарактеризувати одяг дизайнерки Юлії Магдич. Ти зможеш приміряти і вишукану сорочку із трендовими рукавами-ліхтариками, і розкішну сукню з колоритними візерунками, і стильні кроп-топи зі спідницями, що ідеально підкреслюють принади фігури.

Varenyky Fashion

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Varenyky Fashion (@varenykyfashion)

Творці вишиванок VarenykyFashion запевняють - кожна модель адаптована під сучасний лад, але разом із тим відображає сакральне значення українських традицій. У вишивці приховані обереги, які захищають нашу душу і тіло, до прикладу, зображення лебедів символізує кохання, зірок - щастя, а квітів - красу. 

Etnodim

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ETNODIM (@etnodim)

Бренд було засновано ще у 2009. Він вважає своєю головною метою популяризувати етноодяг й українську культуру загалом. Etnodim створює вишиванки з високоякісної лляної тканини, аби вони служили тобі довгі роки й передавалися з покоління в покоління. Тут ти знайдеш ту саму вишиванку не тільки не для себе, а й для коханого. 

Вільні люди

Назва бренду говорить сама за себе - жіночі та чоловічі вишиванкиіз натурального льонумають на меті відродження забутих українських традицій й усвідомлення себе сучасним українцем. До того ж тут представлені варіанти вишиванок, які задовольняють будь-який смак: від моделей з ультраяскравого льону та кропіткої вишивки до мінімалістичних візерунків на класичномубілому тлі.

2Kolyory

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 2KOLYORY - DNA of The Nation (@2kolyory_official)

Дизайнери Оксана та Ігор Коваленки мали амбіційне завдання – створювати вишиванки, які українці носитимуть не лише у свято, а й одягатимуть на щодень. Вважаємо, вони впоралися на всі 100%! Носи вишиванки 2Kolyory із джинсами, улюбленими білими кросівками або спідницею міді. Вони підкреслять твою українську красу й жіночність і дозволять завжди залишатися у тренді.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 12