День Незалежності: 7 цитат Ліни Костенко про Україну

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: Gettyimages, facebook.com/pg/LinaKostenkoUkr

Зовсім скоро українці будуть відзначати свято, яке багато значить для кожного із нас – День Незалежності. Напередодні важливого дня ми вирішили пригадати найкращі цитати легендарної Ліни Костенко про Україну.

Цитати Ліни Костенко про Україну

Цитати про Україну до Дня Незалежності

«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни»

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те»

«Так, держава – це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава»

День Незалежності: цитати про Україну

«Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту. У кого ще є атомний саркофаг? А у нас є»

«Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров'ю на своїй землі.
Ми пишем плугом, шаблею, мечем,
піснями і невільницьким плачем»

«Скільки нас, людства, вже є на планеті? Мільярдів шість? І серед них українці, дивна-предивна нація, яка живе тут з правіку, а свою незалежну державу будує оце аж тепер»

День Незалежності України

«Розп'ято нас між заходом і сходом, Що не орел – печінку нам довбе. Зласкався, доле, над моїм народом, Щоб він не дався знівечить себе!»

Рейтинг / 0
3 5 7