Девід Бекхем очолить глобальну кампанію з вакцинації під час Всесвітнього тижня імунізації

Cosmo

Посол доброї волі ЮНІСЕФ Девід Бекхем ініціює глобальну кампанію, щоб підвищити довіру до вакцин та заохотити батьків по всьому світу робити щеплення своїм дітям, аби захистити їх від смертельних хвороб.

У вражаючому відео, опублікованому напередодні Всесвітнього тижня імунізації, Бекхем розповідає про те, як COVID-19 позбавив нас багатьох звичних речей — обіймів з родиною, спільного часу з друзями та перебування з тими, кого ми любимо. Він заохочує батьків вакцинуватися, щоб залишатися в безпеці. Він також закликає сім`ї подбати, щоб діти отримували планові щеплення, аби захистити їх від таких захворювань, як дифтерія, кір та поліомієліт.

«Минулого року COVID-19 показав нам, скільки всього ми сприймаємо як належне, але він також нагадав нам про силу вакцин. Вакцини працюють, щороку рятуючи мільйони життів. Завдяки своїй роботі з ЮНІСЕФ я зрозумів, на скільки вони важливі для здоров`я наших близьких. Проте дуже багато дітей у всьому світі не отримують звичних вакцин, необхідних для захисту від смертельних хвороб. Ось чому цього Всесвітнього тижня імунізації я так пишаюся тим, що приєднуюсь до ЮНІСЕФ та партнерів, щоб заохочувати батьків робити щеплення собі та своїм дітям», — відзначає Бекхем.

Разом із Бекхемом, посли та прихильники ЮНІСЕФ Орландо Блум, Софія Карсон, Олівія Колман, Анжеліка Кіджо, Джеремі Лін, Алісса Мілано, Джессі Вейр та інші також візьмуть участь у серії онлайн-бесід про вакцини, зокрема з медичними працівниками, викладачами та експертами з вакцинації з усього світу. Соціальні працівники з Беніну, Індонезії, Йорданії та Перу поділяться своїми знаннями та власним досвідом щодо важливості вакцинації дітей від смертельних хвороб.

Для допомогти з поширенням в Інтернеті інформації про ефективність вакцин ЮНІСЕФ прагне разом із світовими партнерами та спонсорами об`єднати батьків, медичних працівників та громадськість, щоб вони стали захисниками вакцин онлайн. За кожне вподобання, поширення або коментування публікацій, у яких згадується обліковий запис ЮНІСЕФ у соціальних мережах та використовується хештег #VaccinesWork, відсьогодні і до кінця квітня, кампанія Shot@Life Фонду ООН та Фонд Білла і Мелінди Гейтс пожертвують 1 долар США для ЮНІСЕФ — загалом до 5 мільйонів доларів США — для забезпечення дітей життєво необхідною вакциною.

Всесвітній тиждень імунізації відзначається щороку в останній тиждень квітня. Його мета — сприяти використанню вакцин для захисту людей будь-якого віку від хвороб. Використовуючи гасло «Вакцини зближують нас», Всесвітній тиждень імунізації 2021 року закликатиме до більш широкого обговорення питань імунізації у всьому світі, щоб розповідати про важливу роль вакцинації у зближенні та покращенні здоров’я і добробуту всіх людей усюди протягом усього життя.

Інтернет-розмови з послами ЮНІСЕФ будуть публікуватися у Facebook та Instagram, а також доступні для завантаження тут протягом Всесвітнього тижня імунізації.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Астрологический прогноз на неделю, 10-16 мая 2021

Эта неделя для многих может оказаться очень эмоциональной и сюрреалистичной

20 красивых татуировок с надписями, которые вдохновляют

Если давно хочешь тату, но не знаешь, какой рисунок выбрать. 

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

Loading...
Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Family Easter Brunch: за що ми любимо Великдень

Тіна Сізонова та Валентина Сафро в затишному спецпроекті Spell.

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Как Луна влияет на твою личную жизнь

Спойлер: сильнее, чем ты думаешь!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.