До і після: як виглядала і про що думала Ірена Карпа в 20

Звезды / Интервью
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Karpa Irena (@qarpa)

Найбільша омана чи помилка тебе, 20-річної: будь-що хотіти стати ведучою каналу М1 і гірко побиватися, коли мене зі словами «Вибач, дєвушка, тут вам не Ем Ті Ві» туди не взяли.

Порада, яку ти дала б собі в 20: Карпа, перечитуй тексти, перш ніж здавати їх у друк. Не треба аж так на радощах від них позбавлятися і «чєпчіки в воздух метать». Будь відповідальною!

Твоя найбільша перемога у 20 і зараз: Вірю в те, що сильний намір приводить до реалізації мрії, «підтягуючи» обставини під мету. Так я і живу.

Поколінню Z можу порадити їхати відкривати для себе світ у найвіддаленіші його куточки, поки він не змінився безповоротно. Кар’єра, родина — все може зачекати. А планета — ні. На власні очі бачила, як окремі автентичні місцини в Азії вже за 10 років «ковтнулися» глобалізацією і втратили власне обличчя. У 20 років я прийняла рішення переїхати в Індонезію і не пошкодувала про це. Сучасні молоді люди вже мають готову «екологічну прошивку». І ще одне: я вірю, що в їхніх силах спинити планету від стрімкої загибелі.

Якою ти бачиш себе за 20 років: Гм. Надіюся, не буду нависати на доньок, що от уже вам скоро тридцять, а де це мої внуки. Буду поводитися відповідно вікові. Ходити в гори, писати книги, гуляти з псом, подорожувати з чоловіком, пити вино на терасі, робити музику — всі ці мої вічні цінності ніхто не скасовував. Я вже зараз дивлюся з великим замилуванням на красивих жінок, старших від мене на 20 чи 30, чи більше років, які достойно несуть весь свій прожитий досвід і не ставлять на собі хрест.

Із чим у тебе асоціюється і що для тебе значить Cosmopolitan? Насправді, з великим прогресом. Від несерйозних матеріалів типу «а в ето воємя дєвушка космо», які були на початку до публікації крутих матеріалів від прогресивних авторок — тут і фемінізм, і аналіз незручних феноменів суспільства, і україномовних текстів нарешті дочекалися мої сиві мощі — пройшло двадцять років! І я, як людина, яка 20 років тому влаштовувала медійне спалення жіночого глянцю, зараз можу сказати: здобули. Український глянець стає не соромно читати, наважуйтеся й далі, ламайте коньюнктуру під себе, а не навпаки

Щастя — це... Робити те, що ти любиш, і коли тобі за це нічого не буде.
 

Рейтинг / 0
5 5 3