До та після: як виглядала та про що думала Onuka у 20 років

Звезды / Интервью
Cosmo

У жовтні Cosmopolitan відзначає 20-річчя в Україні. Ми вирішили розпитати українських зірок, якими вони були у віці видання, та подивитись, як вони тоді виглядали. На черзі Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka. 

Найбільша твоя помилка у 20 років:

Мені здавалось, що я нічого у цьому житті не зможу досягти.

Порада, яку ти дала б собі в 20:

Займайся спортом, як можна більше та якомога частіше. Прикро, що, здавалося б, до банальних думок ти приходиш лише з віком.

Твоя найбільша перемога у 20 і зараз: 

Доносити свої ідеали, не зраджуючи себе. І сьогодні так само, мені хочеться донести свої ідеали, не йдучи на компроміси із собою. Мені здається, що це мені вдається.

Що б ти порадила поколінню Z?

Порадила б брати ініціативу в свої руки та повертати моду на літературу, яку витісняє з нашого життя, перш за все, інтернет. Література — багатошаровий, корисний для саморозвитку вид мистецтва і попри це ми з кожним роком читаємо менше.

А ще переглядати класику кіно. Двадцяте століття подарувало нам чимало режисерів, які створили в кіно окремі світи. Знайомство з роботами Девіда Лінча, Гонсалеса Іньярріту чи братів Коенів… це те, що змінює твій світогляд.

Як гадаєш, якою ти будеш за 20 років?

Сумніваюсь, що проживу так довго. Відверто, поки що не можу навіть уявити себе у похилому віці.

Із чим у тебе асоціюється і що для тебе значить Cosmopolitan?

З підтримкою — просто, тому що Cosmopolitan підтримував мій проект Tomato Jaws. Здавалося б, пройшло вже так багато часу, але пам'ять про класні, позитивні і професійні зйомки залишилась досі. Як результат — тоді я могла подивитися на себе абсолютно новим поглядом.

У чому сила дівчат?

У мудрості. Впевнююсь у цьому кожну проведену мить з бабусею і мамою.

Щастя — це...

...коли тебе розуміють.

Рейтинг / 0
5 5 1