Don`t do that: фешн-помилки, через які ти виглядаєш неохайно

Мода / Гид по стилю
Фото: Gettyimages
Cosmo

Ідеальний образ - це сукупність деталей, що гармонійно уживаються між собою. В процесі створення цього образу ми, дівчата, здатні по декілька разів перебирати шафу і годинами сидіти в примірочних. І не зважаючи на це, інколи  ми виглядаємо не на всі сто. Саме тому Cosmo пропонує тобі перелік найбільш розповсюджених фешн помилок і поради, як їх уникнути.

Не за розміром

Ок, ми в курсі, що оверсайз - король трендів. Проте, коли худі закінчується біля колін, то це не рахується. Річ в тім, що крій кожного виробу прорахований по всім параметрам. І якщо лінія плечей не за розміром, то і всі інші деталі будуть сидіти неправильно. Правило діє і у зворотному напрямку. Замалі речі виглядають неохайно. Щоб уникнути цього, обирай свій розмір або (максимум) на один більше. І, про всяк випадок, запитай альтернативну думку.

Не та фактура

Кожному сезону притаманні свої тканини. Весна/літо - натуральні легкі фактури. Осінь/зима - цупкі й теплі матеріали. Якщо в літніх образах будуть присутні, наприклад, хутро чи замша, то ризикуєш бути схожою на персонажа із старих радянських фільмів. І навіть, якщо за вікном жовтень, а на календарі серпень, альтернатива несезонному одягу все ж є. Наприклад, болоневі або плащові речі, денім чи костюмна тканина будуть не лише гріти, а й стильно виглядати. Впевнені, ти і так це знала, але якщо раптом одягала светр і міні-спідницю, більше так не роби.

Всі кольори веселки

Стилісти кажуть, що в ідеальному образі має бути три кольори. Тоді акценти будуть розставлені правильно і погляд притягуватимеш ти, а не комічність твого луку. Виключення - карнавал, маскарад, костюмована вечірка і Met Gala цього року. Інакше ризикуєш зійти за хіпі або триб ’ют гурту Abba. Також важливо вміти складати кольоровий сет. Наприклад, синій, бежевий і чорний або хакі, білий і гірчичний.

Логоманія

Будь-які написи на одязі апріорі привертають увагу. А якщо це назва бренду, та ще й величезними літерами (аби всі бачили, що це Gucci), знімай негайно. Лого можливt тільки у випадках, коли воно не відтягують на себе зайву увагу. Тому лаконічність твій друг. Якщо все ж вирішила донести конкретний “меседж” своїм образом, краще обирай чорно-білу гаму. Це виглядає стильно ненав’язливо.

Ноги, руки, декольте

Провокація - один з найулюбленіших трендів француженок. Проте різниця між сексуально і вульгарно колосальна. Відкрита спина, глибокий розріз, декольте і прозорі вставки виглядають дуже цікаво. Але поодинці. Не переходь межі і не намагайся втілити все й одразу. Бо це не лише погано виглядає, але й дуже непрактично. Один акцент. Інше - залиш фантазії.

Непропорційність

Перше на що звертають увагу в твоєму образі - силует. Він задає тон і спроможний справити враження до того, як інші деталі луку будуть помітні. Тому не можна нехтувати базовими правилами при підборі одягу. Досконало вивчи своє тіло. Зрозумій тип фігури й виграшні сторони. Завжди роби акцент на талію або врівноважуй верхню й нижню частини.

Мейкап живе окремим життям

Помилка, якої припускались всі. Спочатку був тон і туш, потім хайлайтер (і бронзер), а закінчилось все “легким” смокі й алою помадою. На хвилинку може і здалось, що це занадто. Але тебе вже було не зупинити. Пам’ятай, головне в образі - ти, а ніяк не колір губ, виразні очі чи скули. Будь-який мейкап повинен доповнювати образ. Тому менше, але краще. 

Рейтинг / 0
3 5 8