Досить: 5 міфів про лупу, в які ми досі віримо

Красота / Волосы
Фото: Getty Images
Cosmo

Чи не кожна з нас стикалася із проблемою появи лупи. Хтось поспішає в магазин за шампунем, що бореться з лупою, інші - записуються до лікаря, треті просто сподіваються, що проблема вирішиться сама собою. Що потрібно робити насправді? Аби тебе більше не турбувала лупа, а волосся завжди мало охайний вигляд, cosmo.com.ua готовий розвінчати ТОП-5 найрозповсюдженіших міфів про лупу.

Міф 1. Якщо часто мити волосся, лупи стане ще більше

Цей доволі розповсюджений міф приховує в собі зовсім протилежну правду. Якщо ти щодня будеш мити волосся, це зробить шкіру голови жирнішою. А ось із появою лупи це зовсім не пов’язано. Інший випадок - мити голову надто рідко. Тоді лупа залишатиметься на поверхні шкіри. Експерти стверджують, мити волосся варто 2-3 рази на тиждень.

Очищуючий шампунь-скраб від лупи Micro Peel, Vichy Dercos

Міф 2. Лупа - не причина звертатися до лікаря

Лупа справді не є захворюванням, але може бути симптомом різноманітних хвороб шкіри. Щоб зрозуміти, чи є у тебе серйозні проблеми зі шкірою, спершу потрібно обрати якісний професійний догляд за волоссям проти лупи і пройти курс. Якщо це не допоможе, - звернутися до лікаря.

Міф 3. Причиною появи лупи є нестача вітамінів в організмі 

Звичайно, запорукою красивого волосся є здорова шкіра голови. А покращити її стан можна саме завдяки різноманітним вітамінам. Однак однозначно стверджувати, що причиною появи лупи є нестача вітамінів не можна. Адже насправді в основі цієї проблеми лежать інші чинники, що пов’язані, до прикладу, з неправильним харчуванням, регулярним стресом, гормональним збоєм, неправильним доглядом тощо. Тож, аби покращити стан шкіри голови, контролюй свій раціон, обери ідеальний шампунь та кондиціонер, чергуй домашній та салонний догляд за волоссям і приймай вітаміни, якщо це необхідно, за рекомендаціями лікаря.

Міф 4. Лупа провокує випадіння волосся

Часто, коли нас турбує лупа, ми страждаємо на свербіж і можемо вирвати декілька волосин. Проте це зовсім не привід стверджувати, що лупа провокує облисіння.

Міф 5. Причиною появи лупи є суха шкіра голови

Якщо у тебе суха шкіра, вона справді може лущитися. Однак насправді мала кількість дрібних білих шматочків - це лише мертві клітини епідермісу. Лупа - це активне розповсюдження дріжджоподібних грибків. Насправді вона є у всіх, але якщо людина неправильно харчується або підібрала поганий для себе догляд, починаються внутрішні збої, які призводять до розмноження грибків. Це провокує свербіж та жирну лупу.

Оздоровлюючий еліксир для шкіри голови Phytopolleine Botanical Scalp Stimulant, Phyto

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6