Доведено астрологами: цей камінь допоможе владнати особисте життя

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: www.instagram.com/personal_ocean
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Personal Ocean (@personal_ocean)

Нещодавно астрологи з різних куточків світу визнали взаємозв’язок між зірками та камінням. Таким чином, виникла нова гілка цієї науки – астрологія каміння. Найбільший внесок у її розвиток зробила східна культура, де напівдорогоцінне й дорогоцінне каміння вважаються «живими» і чарівними. Одним із таких є рожевий кварц. Які цілющі властивості має камінь і як він здатен вплинути на твоє особисте життя – розбирався cosmo.com.ua.

Що таке рожевий кварц?

Рожевий кварц – напівпрозорий ніжно-рожевий камінь. Слово «кварц» походить від німецького слова «guarz» - «твердий». Наші предки вірили, що рожевий кварц послав на Землю бог кохання Ерот (Купідон). Разом з ніжним, чарівним мінералом в наш світ проникла найтонша енергетика любові і чуттєвості. До слова, найкращі родовища рожевого кварцу знаходяться в Бразилії.

Як діє рожевий кварц?

Перш за все рожевий кварц пов’язаний з коханням, гармонією і родиною. Астрологи вірять, що він може створити романтичну атмосферу і покращити стосунки між членами сім’ї, а особливо між мамою і донькою. Рожевий кварц також позитивно впливає на самооцінку. Якщо носитимеш його на обручці, браслеті чи намисті, навчишся любити себе і отримувати більше задоволення від життя. 

А ось чоловікам з рожевим кварцом варто бути обережними. Оскільки камінь підвищує жіночність, сильній статі краще не носити прикрас із ним. А ось покласти камінь в автівці – не завадить – він захистить від можливих конфліктів і покращить настрій. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Personal Ocean (@personal_ocean)

Кому буде корисний рожевий кварц?

Зауважмо, хоча рожевий кварц покращує стосунки між партнерами, він не впливає на пробудження пристрасті й сексуальності. До того ж він допоможе людям, які відчувають нестачу кохання. Щоб просто наповнити дім романтичною атмосферою та затишком, рекомендують використовувати рожевий кварц в інтер’єрі.

Твоя професія пов’язана з творчістю? Рожевий кварц подарує новий заряд натхнення. Думаємо, рожевий кварц буде особливо необхідним нам й восени. Оскільки погода надалі все менше тішитиме сонячними днями, нам буде необхідне джерело сили, яке покращить настрій і даруватиме позитив.

Рейтинг / 0
5 5 11