Доведено наукою: люди з хорошим почуттям гумору – найкращі у ліжку

Ты и он / Секс
Фото: instagram.com/dirtybootsandmessyhair
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Почуття гумору – одна із найпопулярніших рис, яку партнери цінують один в одному. Учені дійшли згоди, що люди з гарним почуттям гумору більш темпераментні й сексуально активні, ніж ті, хто зовсім не розуміє жартів.

Таку заяву зробили німецькі психологи, опублікувавши свої висновки у «Журналі дослідження особистості». За їхніми словами, найкращими у ліжку є люди, які не тільки добре жартують, а й вміють посміятися над собою. Науковці підкреслюють, це правило особливо діє на жінок.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Відомо, що у дослідженні взяли участь гелофоби (люди, яких дратують, засмучують та лякають жарти), гелотофіли (ті, хто любить, коли над ними жартують, і самі це провокують) і катагелістики (особи, які полюбляють сміятися над іншими, навіть якщо розуміють, що це погіршить їхні стосунки).

Учасники дослідження пройшли короткий письмовий тест, у якому відповідали лише «так» або «ні» на певні запитання. До прикладу: «Мені подобається коли з мене сміються?»; «Коли інші жартують, мені стає не по собі?» тощо.

Результати показують, що люди з гарним почуттям гумору притягують один одного. А також те, що жінки-гелотофіли – тобто ті, які із задоволенням жартують над собою – з великим відривом є улюбленицями чоловіків, а також більш відверті у ліжку.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

У свою чергу найпасивнішими у сексі виявилися чоловіки-катагелістики, яким подобається сміятися над іншими. Тож якщо ти досі думала, що твоє почуття гумору колись тебе підведе – настав час змінювати свою точку зору.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 9