Доведено вченими: чому смартфони небезпечні для особистого життя

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Нове дослідження британських вчених доводить - активне спілкування у Facebook, Twitter та інших соцмережах не найкращим чином впливає на особисте життя людини. Науковці стверджують, що користувачі мереж опиняються у режимі сексуального утримання.

Британські вчені зайнялися таким дослідженням, адже помітили, що з 2001 року кількість сексуальних контактів серед жителів їхньої країни суттєво зменшилась. Цікаво, що це стосується як молодих, так і середніх за віком подружніх пар.

За даними британського національного дослідження сексуальних відносин і способу життя (British National Survey of Sexual Attitudes and Lifestyles (Natsals)), менше половини британців у віці від 16 до 44 років займаються сексом хоча б один раз на тиждень.

Особливе зниження кількості сексуальних відносин серед британців було помітне у 2007 році. Саме тоді з’явився iPhone.

“Життя в епоху цифрових технологій значно складніше, ніж в попередні епохи. Кордон між особистим домашнім простором і зовнішнім світом розмивається, а інтернет пропонує безліч можливостей, аби відволіктися”, - зауважують науковці.

На думку дослідників Лондонської школи гігієни і тропічної медицини, подібне зниження сексуальної активності є приводом для занепокоєння, оскільки регулярне статеве життя поліпшує загальний стан здоров'я. 

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 8