Доведено вченими: оптимальна різниця у віці для ідеальних стосунків

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Нещодавнє дослідження американських вчених доводить — велика різниця у віці може нашкодити стосункам. Науковці провели експеримент серед 3000 пар і помітили, що лише 3% із них не розійшлися.

Було також виявлено ризик, що пари, які перебувають у стосунках більше п’яти років, можуть розійтися. А 39% закоханих, старших або молодших за свого партнера на 10 років, розходяться вже через декілька місяців. На думку вчених, оптимальною різницею є п’ять років. 

Звісно, це все відносно, однак пари з великою різницею у віці справді стикаються із непорозуміннями. Найпоширенішою проблемою є різниця між поколіннями. До прикладу, 18-річна дівчина має набагато більше енергії, ніж її 40-річний обранець. Вона прагне подорожувати, будувати кар’єру, народжувати дітей, а у її коханого це вже пройдений шлях. 

Не меншою проблемою є й сексуальність та ревнощі. Чоловік елегантного віку часто має сумніви щодо власної привабливості і може звинувачувати тебе у зрадах. 

До того ж чимало пар переживають тиск із боку громадськості. Хоча наше суспільство проходить етап модернізації, далеко не кожен готовий прийняти нові реалії. Тож зберегти почуття на фоні загальної критики буде непросто. 

Дослідження дослідженнями, а ми все ж вважаємо, що ключем до сімейного щастя є саме кохання. Тож якщо ти покохала дорослого чоловіка, не зважай ні на кого і будуй своє майбутнє!

Текст: Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 6