Прем'єра дня: драматична історія кохання Олександри Заріцької та Юрія Мєшкова у новому відео Kazka на пісню «Автовідповідач»

LIFESTYLE / Культура
16 декабря 2021
Cosmo

Гурт Kazka не знижує темпи творчості й продовжує тішити фанів захопливими прем’єрами. Цього разу йдеться про кліп на пісню «Автовідповідач», що увійшла до нового альбому Kazka Svit,  Vol. 1. Режисером виступив Антон Штука, а оператором — Ілля Михайлусь.

Відео знято в найкращих традиціях роуд-муві: тут є і ретро автівка, і дивні попутники, і дорожні пейзажі, і неочікувані сюжетні повороти, і навіть містика. Загалом це історія про болісне розставання, від якого хочеться втекти, але, попри відстань, чомусь не вдається. До речі, екранним коханим Саші Заріцької став її партнер за проєктом «Танці з зірками» Юрій Мєшков, який під час зйомок мужньо пройшов чимало випробувань, зокрема телефонними дротами і багажником.

«Можна безкінечно розповідати про відео, але впевнена, що краще один раз побачити, аби цілковито зануритися в особливу атмосферу, яку ми із командою створили. Наше короткометражне роуд-муві — це своєрідне зізнання. Зізнання у тому, що часом кожна людина робить крок назад та пускає минуле у своє життя. Ми приймаємо рішення, даємо собі обіцянки, але, залишившись наодинці, дозволяємо собі слабкість та даємо волю емоціям», — коментує Олександра Заріцька.

А тим часом гурт Kazka подовжує розбудовувати свій метавсесвіт Kazka SVIT, де музика живе поруч із іншими креативними проєктами. Ба більше, нещодавно гурт Kazka став одним із перших музичних проєктів у світі, що анонсував вихід власної валюти Kazka Coin, яка «оживе» 1 березня 2022 року, в день 5-річчя гурту. Але вже зараз можна зареєструватися на сайті Kazka Svit, аби отримати свої перші 100 монет у подарунок.

І скоріше вмикай кліп!

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

5 книжок, які допоможуть побудувати здорові стосунки

З собою, партнером та оточуючими

5 легких серіалів для чудового вечора

Покращать настрій, нагадають про важливе та допоможуть розслабитися після робочого дня. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.