Dress time: модні осінні сукні і з чим їх носити

Мода / Гид по стилю
Фото: Reserved
Cosmo

Кожному сезону властиві окремі фасони суконь. Влітку ми носили міні, льон і легкі шифонові slip-dress. Зараз вибір не менший. Навпаки, осінь пропонує забагато різного роду моделей, фактур і кольорів. Тому ми і виріши розібратись, які з осінніх фасонів в тренді і як носити кожен з них. 

Міді-довжина

Це логічно: чим прохолодніше за вікном, тим нище поділ сукні. Варіанти на осінь найчастіше бувають з довгим рукавом. Комбінувати їх варто з грубими ботільонами, високими чоботами і масивними кросівками. Поверх найкраще сяде плащ, пальто або тренч (іншими словами той одяг, що перекриватиме довжину самої сукні).

Answear

Mango

Zara

Шерстяні сукні

Хороший варіант, якщо полюбляєш міні. Натуральна тканина досить тепла, аби комбінувати такі фасони з ботфортами. Також класичними варіантами будуть сукні-футляри. Їх навпаки краще носити із більш тендітним взуттям.

Massimo Dutti

Reserved

Zara

Осінні принти

Серед осінніх принтів актуальні масивні квіти в традиційній сезонній гамі. Кольори від золотистого до холодного сірого. Аби не перейти межу, обирай однотонний верхній одяг. Ніяких пальто в клітинку чи тренчів в стилі Burberry. Навіть від вінілових плащів варто відмовитись. Інакше ризикуєш загубитись в образі.

Medicine

Zara

Reserved

Сукні-худі

Спортивний варіант для комфортного руху. Зазвичай такі сукні комбінуються з кросами і чоботами. Щоб розбавити образ, додай верхній одяг світлого кольору. Наприклад, класичний тренч. На контрасті фактур такий лук виглядатиме стильно і просто. Ніяких зайвих деталей.

Dkny

Fila

Massimo Dutti 

Рейтинг / 0
4 5 4