#дітиКеруютьСвітом: Дана Павлычко о детстве, новом поколении и правах ребенка

Звезды / Интервью
Cosmo

Ко всемирному дню ребенка (20 ноября) вместе с детским Фондом ООН (ЮНИСЕФ) мы поговорили с украинскими звездами об их детстве, разнице поколений и о том, как изменилось понимание прав ребенка. Своими мыслями делится директор издательства "Основи" Дана Павлычко. 

Мої найкращі дитячі спогади пов’язані з мамою та батьком. Ми разом проводили вихідні, подорожували, їздили у роуд тріпи. На жаль, моєї мами не стало, коли мені було 11, отже дитинство дуже рано обірвалось. 

Я виховую доньку без доступу до смартфону, бо хочу, аби вона отримувала насолоду від активного проведення часу, ігор на природі, читання та музики. 

Теперішня молодь краща за нас. Нове покоління вільне, і це надзвичайно круто. Я завжди вчусь у людей, які молодші за мене. Я мрію, аби мої діти були вільними та щасливими. Аби вони знали, що не мають слідувати шаблонам або батькiвським навязуванням. Вони можуть бути ким завгодно!  

У дитинстві я боялась бути собою і жила з постiйною напругою, тому що вiдчувала, що маю бути найкращою для своєї родини. Для мене дуже важливо дати своїм дітям можливість бути щасливими за їхніми правилами.
 

Рейтинг / 0
4 5 1