Fashion-полиця: книги про моду, які ти захочеш прочитати

LIFESTYLE / Культура
Фото: instagram @izabelgoulart
Cosmo

“Диявол носить Prada” - не єдина кнага про моду. Ніша нараховує безліч варіантів від енцеклопедій до художніх романів. Серед них є бестселери, фоторепортажі, автобіографії енцеклопедії й фотобуки. Якщо ти, так як і ми фанатієш від моди, трендів і якісної літератури, пропонуємо тобі підбірку книг, що будуть хорошим доповнення твоєї бібліотеки.

“Історія моди. Ілюстрована енцеклопедія від давнини до наших днів” видавництво Vivat

Якщо плануєш прокачати знання в моді, то ця книга - ідеальний варіант. Не легеньке читання, а повноцінний урок з елементами історії, стилю і дизайну. Відверто кажучи, якщо з чогось і варто починати, то саме з цього. Радимо занотовувати ідеї під звуки джазу, з кавою або просекко.

“Всередині Vogue” Александра Шульман

Александра Шульман - очолювала британський Vogue в період з 1992 по 2017 рік. На період її діяльності припадає століття журналу. Цікавий, насичений репортаж про відповідальність й інсайдерське життя модного редактора. Текст вартий твоєї уваги, якщо мрієш про роботу в глянці чи обожнюєш фільм “Диявол носить Prada”.

 

“Grace. Автобіографія” Грейс Коддінгтон

Без Грейс Коддінгтон Vogue ніколи не став би біблією моди. Вона, безумовно, одна з найкращих стилістів нашого часу. Її відчуття стилю - це стовідсоткове попадання в ціль. Автобіографія, про майже 50 років модної діяльності, іронічно й живо знайомить нас з видатними дизайнерами, моделями і фотографами. Якщо хочеш розуміти, хто є хто у світі моди, радимо цю книгу.

“Pages from the Glossies” Helmut Newton

Радимо звернути увагу на альбом одного з найталановитіших фотографів 20го століття. Гельмут Ньютон - це мода, провокація й естетика чорнобілого. В книзі зібрані більше 500 робіт. Видатні кампейни, розвороти й обкладинки найвідоміших журналів, а також приватні фото митця. Хороший спосіб отримати дозу натхнення або знайти нові ідеї для майбутніх світлин.

“This Is Not F*cking Street Style Book” Адам Кац

“Мені ніколи не подобався жанр “Street-style". Я вважаю його дуже поверхневим и нудним, орієнтованим на продаж речей і монетизацію реклами”, - говорить сам автор. Тим цікавішою видається книга. Збірка фотографій налічує унікальні знімки з бекстейджів, портретні фото відомих дизайнерів, цікаві кадри з тижнів моди. Якщо ти фотографуєш (для себе чи професійно), тобі точно сподобається ця книга.  

Рейтинг / 0
4 5 1