Follow me: топ-7 трендових речей, що перейдуть до наступного сезону

Мода / Тренд
Фото: Gettyimages,
Cosmo

Цього літа ми вподобали багато крутих тенденцій. Деякі з них лишаються у минулому, а деякі йдуть з нами в осінь. Ми вирішили розповісти тобі про трендові речі цього сезону, які ти зможеш взяти із собою в наступний.

Карго

Трендовий фасон, що буде актуальним наступного сезону. Погодься, скіні дещо набридли. А от накладні кармани і оригінальний крій роблять брюки-карго хорошою альтернативою. Восени носи їх з ботільйонами й напівчоботами, регланами й джемперами, косухами і тренчами. 

Широкі рукава

Широкі рукава влітку прийшли на заміну відкритим плечам. Легкі і невагомі, вони все ще будуть актуальними й наступної осені. Улюблену літню блузу ти можеш комбінувати з джинсами, класичними спідницями й брюками палаццо.

Прямі джинси

Джинсам можна присвячувати окремі матеріали. Популярність саме прямого крою легко пояснити: зручно, стильно і універсально. Так само як і зараз, наступної осені трендовими будуть білі джинси. Тому не поспішай купувати нові. Краще до улюбленої літньої пари підбери базову футболку й оригінальні аксесуари. 

Казаки

Тут хвиля популярності не спадає вже декілька сезонів. Чоботи настільки самобутні, що вписуються в будь-який сет: зі спідницями, сукнями, брюками чи комбезами. Якщо їх ще немає у твоєму гардеробі, радимо якнайшвидше придбати модну пару на літніх сейлах.

Костюм

Це просто любов, а не тренд. Костюм протримається в топі, як мінімум, до кінця наступного сезону. Тому правила ти знаєш: оверсайз, світлі відтінки, чоловічий крій. Додай капелюх, стильні чоботи і образ для осінніх прогулянок готовий.

Маленька сумка

Тренд на маленькі сумки слідує за нами в осінь. Якщо ти була прихильницею таких аксесуарів цього сезону - вітаємо, у наступному мудрувати не доведеться. Кольорова модель чи класичні відтінки - не важливо. І хоча по функціаналу до шоперу вона не дотягує, однак для особливих івентів точно must have. 

Речі в горошок

Спідниці і сукні з улюбленим принтом восени будемо комбінувати з косухами і ботільйонами. Навіть якщо фактура речей зовсім несезонна, для перших холодних вечорів - те що треба. Тому не поспішай змінювати відразу літній принт на осінні візерунки.   

Рейтинг / 0
5 5 8