Fontaliza презентує кліп на пісню “Тварина”

LIFESTYLE / Культура

Fontaliza презентували кліп на пісню  “Тварина” - третій сингл з четвертого альбому групи, який буде опублікований цієї осені. Постановником кліпу став Кадім Тарасов, режисер з абсолютно новаторським поглядом на роботу.  Він не боїться експериментів, тому зняв для Fontaliza кліп, використовуючи тільки провокацію й телефон. Всі зйомки проходили на вулицях Києва протягом чотирьох днів осені 2018.  

 “Це відео - маніфест проти засилля агресивної сексуальності. Ми навмисно прямолінійно показуємо: сексу занадто багато, поп-культура й маніпуляція сексуальністю зводять з розуму, часто не лишаючи місця натуральним емоціям й напівтонам. Все стало занадто прямолінійним.
Люди маніпулюють одне одним використовуючи секс, як можливість отримати бажане. Саме тому Паша співає “я не твоя тварина” сексуальним жінкам у вітринах і на рекламних постерах, якими заповнений Київ. Дівчата, що виставляють труси напоказ - символ сучасної поп-культури. А ми - просто продукт свого часу, ми намагаємося роздумувати над тим, хто ми і що відбувається навколо”
- коментує свою роботу режисер. 

 Відео на пісню “Тварина” вийшло настільки суперечливим, що викликало розбіжності навіть всередині колективу. Вокаліст гурту Паша: “Це відео вийшло пошлим і вульгарним. Я проти спекуляції жіночими інтимними частинами тіла, виставленням їх напоказ. Ми що, тварини? Та й взагалі все це схоже на сексизм якийсь”. 

А що ти думаєш?

Рейтинг / 0
5 5 2